Pokud uvažujete o koupi podlahové krytiny a váháte mezi jednotlivými druhy, mohou vám pomoci webové stránky společnosti Floor Experts podlahy. Na nich najdete nejen charakteristiku jednotlivých podlahových krytin, ale i rady k jejich pokládce a údržbě. Firma Floor Experts se specializuje na podlahové krytiny všeho druhu a v tomto oboru patří k absolutní špičce. Z její bohaté nabídky si můžete vybrat některou z následujících podlah.

Dřevěné podlahy

Již dlouhá staletí se dřevo používá nejen ke stavebním účelům, ale také ke zhotovování podlah v různých interiérech. Dřevo je tradiční přírodní materiál, který v každém interiéru navodí příjemnou atmosféru a pocit útulnosti, tepla a pohodlí. Dříve tvořily podlahy hoblované fošny či prkna, která se pro lepší údržbu i vzhled napouštěla nebo lakovala. Navíc se dřevo v interiéru může kombinovat s kamenem, sklem či kovem a je vhodné jak ke starožitnému, tak k modernímu zařízení bytu.

Dřevěné parkety

Zejména v městských bytech byly dřevěné parkety velmi častým řešením. Byly vždy znakem elegance a dobrého vkusu majitele bytu. Parkety navozovaly příjemnou atmosféru, pocit útulnosti, domáckosti, ale zároveň i jisté reprezentativnosti. Dřevěné parkety jsou oblíbené dodnes, neboť moderní technologie umožňují vyrábět nejrůznější druhy parket v moderním, ale i v rustikálním stylu. O pestrosti nabídky Floor Experts svědčí více než 500 variant dřevěných podlah, ze kterých si zákazníci mohou vybírat.

Laminátové podlahy

Kvalitní laminát stále více konkuruje dřevu i díky věrným imitacím dřeva. Hlavními přednostmi podlah z laminátu je trvanlivost, víceúčelovost a žádná zvláštní potřeba údržby. Tyto vlastnosti jsou důležité z hlediska současného moderního způsobu života. V neposlední řadě se laminátová krytiny snadno a rychle pokládá, je odolná proti poškrábání i dalším vlivům. Pro vinyl svědčí i všestrannost použití v jakýchkoliv místnostech v domácnosti, v kancelářích i další veřejných prostorech, včetně těch, kde se očekává velká zátěž.