Parkovací sloupky pomáhají řešit problémy s parkováním na vyhrazených místech

Občas se stane, že na vyhrazeném místě parkují i jiná vozidla, přestože jsou označená příslušnou dopravní značkou. Šikovným pomocníkem v tomto případě mohou být zábrany. Nabízí se varianta pevná nebo sklopná. Sklopné zábrany a motýlky je možno uzamknout. Jejich součástí je totiž cylindrický FAB zámek společně s klíči. Přítomnost těchto zábran oznamuje červená reflexní fólie. Objednat si je můžete na https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany.

Dokonalé vlastnosti zábran a sloupků

Zábrany i sloupky jsou odolné a mají dlouhou životnost. Vyrábějí se z různých druhů materiálů. Může to být třeba žárový zinek s dvojitou protikorozní ochrannou vrstvou. Na komaxitové zábrany se nanáší bílý práškový lak a dvojitá protikorozní ochrana. Oba druhy materiálů jsou velmi kvalitní a podporují dlouhou životnost zařízení.

Obraťte se na dopravní značení TOP ZNAK

Topznak je společnost, která působí na našem trhu dlouhou dobu. Díky tomu se mohla podílet na celé řadě významných staveb a projektů a to nejen na území Prahy. Tento mladý a flexibilní tým se zabývá prodejem, pronájmem a montáží dopravního značení (SDZ) i s příslušenstvím, sklopných parkovacích zábran a sloupků, baliset, dopravních zrcadel nebo zpomalovacích prahů. Zajišťuje vodorovné dopravní značení (VDZ) ručním i strojovým způsobem. Vezme si na starost kompletní zabezpečení jakýchkoli dopravních uzavírek, výkopů nebo záborů malého i velkého rozsahu. Má pod sebou i světelnou signalizaci a semafory určené pro kyvadlovou dopravu. Navrhuje DIO – projekty dopravně inženýrských sítí. Zajistí jejich projednání a odsouhlasení na příslušných úřadech i PČR.

Podrobnější nabídku veškerých služeb naleznete na stránkách společnosti topznak.cz.