Podnikáte v gastronomii? Zajistěte si obaly na jídlo

V minulosti bylo jídlo s sebou běžné pouze v rychlém občerstvení nebo pro rozvoz pizzy. Pro restaurace a hospody bylo samozřejmé, že si hosté sednou ke stolu a jídlo si na místě vychutnají. Dnes je ovšem jiná doba, lidé žijí hektickým způsobem a neustále spěchají. Populárním trendem je nechat si jídlo dovézt nebo si ho jen vyzvednout. Tomu ostatně nahrála i koronavirová krize, když si lidé nemohu dát jídlo na místě, alespoň si ho donesou domů nebo do kanceláře. Někteří provozovatelé gastro zařízení vítají možnost, že si lidé vyzvednou už hotové jídlo, je však zapotřebí mít neustále k dispozici jednorázové obaly na jídlo.

Kde obaly na jídlo pořídit?

Pokud každý den prodáte mnoho jídel, obaly na jídlo se mohou prodražit, proto se vyplatí je nakupovat od velkododavatele, u kterého máte možnost hromadného odběru za velmi nízké ceny. V tuzemsku je to společnost Jarico s.r.o. Na svém webu Jarico.cz nabízí kompletní sortiment všech gastro obalů, které si jen dovedete představit, můžete pořídit misky na jídlo, obaly s víčkem, hranaté misky, kulaté misky, kbelíky na jídlo, misky na obložené vejce, misky na ovoce, na dresing, příbory a vše další, bez čeho se neobejdete. Sortiment je natolik široký z toho důvodu, že se každé gastro zařízení liší, každý má trochu jinou nabídku jídel, proto si každý může levně nakoupit takové obaly, které jsou pro něj nejvhodnější

Velmi populární jsou v současné době jednorázové boxy na jídlo vyrobené z ekologických materiálů. Jelikož obaly na jídlo vytváří nemalé množství plastového odpadu, stále více podniků preferuje kvalitní papírové boxy na jídlo, které se nepromastí. Využít můžete i boxy z cukrové třtiny, begasy a dalších materiálů. Vždy se vyplatí mít k dispozici spolehlivého partnera, který vám včas dodá všechny potřebné gastronomické obaly a vždy za tu nejlepší cenu, inspirujte se sortimentem prodejce.