Jsou libo reklamní předměty na míru?

Každá firma by měla mít své reklamní předměty. Jsou to skvělé dárky pro zaměstnance, je to skvělá pozornost darovaná obchodním partnerům, je to super cena do tomboly na plesech. Reklamní předměty byly, jsou a stále budou efektivní reklamou, do které by měla investovat každá firma. Je škoda, že na ně mnoho firem zapomíná.

Už dávno totiž nejsou reklamní předměty jenom ve formě propisek a blogů. Dneska si můžete vymyslet jakékoliv reklamní předměty, které vám budou natisknuty na míru!

Firmy nejčastěji volí praktické reklamní předměty, což je dobře – čím praktičtější reklamní předměty budou, tím je větší jistota, že je obdarovaní zakomponují do svého vlastního života. Pojďme si říct aktuálně nejpopulárnější formy reklamních předmětů, které lze nechat vyrobit přesně na míru dle vašich instrukcí!

Bavlněné tašky jsou aktuální hit!

Pokud sledujete módní svět, určitě jste zaznamenali bavlněné tašky, které se dneska často nosí. Jsou to tašky, které nosí ženy hlavně na nákup, protože se jen tak nepřetrhnou, ale taky je nosí jenom tak – pro parádu. Dokonce i pánové se tyto bavlněné tašky nebojí nosit!

Právě na tento módní doplněk můžete nechat potisknout logo vaší společnosti. Tato reklama tak bude doslova chodící reklamou, do které se vyplatilo investovat!

Batohy či vaky pro děti

Do módy se taky dostaly i vaky či batohy, na které si taky můžete nechat potisknout své logo. Tyto módní doplňky nosí hlavně děti, a to naprosto všude. I když v nich mají jenom klíče a telefon, přesto je budou na těch zádech mít, protože je to zkrátka „in“. I tato investice tak nebude marná a vyplatí se!

K dalším oblíbeným reklamním předmětům, které lze nechat vyrobit na míru dle vašich představ, patří i reflexní prvky, podložky pod myš nebo například usb flash disky, které jsou však trochu dražší. Populární jsou i deštníky nebo hrníčky, které se řadí taky k těm praktickým předmětům.