Proměňte svůj Outlook v mocné CRM!

Microsoft Outlook je populární e-mailový klient, kterého využívá poměrně dost lidí. Patříte mezi spokojené uživatele i vy, ale zvažujete přechod na jinou aplikaci, protože vám v něm chybí prvky CRM systému? Pak nepřestávejte číst, protože vám prozradíme, jak transformovat na „cé er emko“ přímo Outlook. Řešení se nazývá eWay-CRM a umožní vám perfektní kontrolu nad kontakty, zakázkami a projekty. To vše v důvěrně známém prostředí.

Proč chtít eWay-CRM?

Pokud netušíte, k čemu vám CRM bude, přečtěte si, co je CRM systém. Získáte ucelenou představu o výhodách, které vám může vhodně zvolená aplikace přinést.

CRM v Outlooku je jasnou volbou pro každého, kdo se nechce vzdát oblíbeného e-mailového klienta a zároveň vyžaduje funkcionalitu srovnatelnou s profesionálními CRM systémy. Po integraci aplikace eWay-CRM se v rozhraní objeví nové funkce pro efektivní práci s kontakty. Komunikace s vašimi klienty dostane úplně nový rozměr – budete si moct roztřídit korespondenci tak, abyste měli všechny důležité informace o konkrétní zakázce na jednom místě. Úkoly synchronizujete s kalendářem a naplánujete si marketingové aktivity s ohledem na maximální efektivitu.

S CRM systémem budete spoustu činností provádět mnohem rychleji a s lepšími výsledky. Konkrétně třeba libovolné editace karet kontaktů – přidáte si vlastní pole a odstraníte ty, které nepotřebujete. Velmi praktické jsou také funkce jako filtrování cílových skupin a přiřazování e-mailů, párování pošty s klienty, automatické třídění pošty, integrace osob do společností a v neposlední řadě převod komunikace na poptávky. Za pozornost stojí také možnost napojení na účetní systémy MoneyS3 a Pohoda, hromadné rozesílání e-mailů a sledování finančních přehledů.

Můžete si ho stáhnout zdarma

Vypsat všechny funkce eWay-CRM by vydalo na mnohem delší článek – vy si je však můžete vyzkoušet v praxi, případně si přečtěte tento CRM blog, kde jsou funkce a možnosti systému podrobně popsány.

V bezplatné verzi CRM získáte 200 MB cloud a uživatelskou podporu přes e-mail. Více se dozvíte na www.eway-crm.com/cs/.