Chcete si vytvořit vlastní kolekci triček nebo hledáte vhodný způsob, jak propagovat vaši firmu, skupinu nebo komunitu lidí se stejným zájmem? Pak se vám možná bude hodit potisk triček pomocí sítotisku.

Proč si nechat potisknout trička za pomoci sítotisku

Technik, jak si nechat potisknout reklamní textil je hned několik. Řekneme vám ty nejdůležitější důvody, proč si nechat tisknout všechen reklamní textil pomocí sítotisku.

Kvalita tisku

Motiv natisknutý na trička pomocí sítotisku má dlouhou životnost. Tato metoda tisku patří mezi ověřené a velmi kvalitní způsoby potisku textilu. Jedná se o dlouhodobě udržitelný potisk, který je barevné stálý a vydrží i časté praní. Tento způsob je vhodný i na potisk mikin.

Tisk vektorové i rastrové grafiky sítotiskem

Sítotisk umožňuje tisk vektorové i rastrové grafiky. Není zde limit pro malý jednobarevný tisk nebo plnobarevný rastrový tisk přes celou plochu trika. Realizace je možná již při malém počtu nákladů. U vyššího počtu tisků vychází sítotisk levněji, než digitální tisk. Tato technika tisku navíc umožňuje potisk velkých ploch, nestandardního umístění tisku a doplnění o tiskové efekty. Lze tisknout také přechody do textilu a tisk je jemný na dotek i na tmavých látkách.

Potisk na trička do plného formátu

Maximální velikost tisku je daná velikostí nejmenšího trička nebo mikiny. V případě, že chcete tisknout pánská i dámská trička do plného formátu, je tisk limitován nejmenší velikostí trička. Motiv však můžete rozdělit na dvě velikosti. V takovém případě je však cena počítána zvlášť. Stejný postup platí i v případě tisknutí dámských a dětských triček.

Vlastní motiv na etiketu

U triček i mikin je možno odstranit etiketu výrobce a nahradit ji vlastní, která může obsahovat vašeho logo, velikost, gramáž nebo instrukce pro praní. Pro výrobu firemních mikin se hodí teplákovina s potiskem, na kterém může být i vaše firemní logo. Další možností je všití vlastní etikety. K dispozici je i zabalení potištěných triček a mikin po kusech do sáčků.