JUDr. Pavel Smutný je nejen advokát, ale i mecenáš a prezident ČISOK

Někdy se stane, že vám jedna vteřina dokáže změnit celý život. Mnohokrát právě kvůli takové jedné vteřině je potřeba vyhledat právní pomoc. A právě od toho je tady JUDr. Pavel Smutný, který vám dokáže pomoci prakticky s každým problémem, který ve vašem životě nastane. Nejedná se pouze o advokáta, JUDr. Pavel Smutný je i mecenáš a prezident ČISOK

Začátky advokacie

Svou advokátní kancelář založil již v roce 1993 s dalšími obchodními partnery a přes nelehké začátky se jim dostalo velkého úspěchu na poli advokacie a jejich praxe nabrala vysokých obrátek. Za další tři roky se díky svým zkušenostem stal prezidentem Česko-izraelské obchodní komory, jíž „vládne“ doteď a vztahy s Izraelem buduje dále za vidinou ekonomického posunu České republiky.

Tuhle komoru bere Pavel Smutný jako své poslání a neustále se snaží rozšiřovat pole její působnosti, jako například založením ceny Arnošta Lustiga, jež bývá udělována každoročně za celospolečenskou podporu hodnot jako jsou odvaha, statečnost, lidskost a spravedlnost.

Úspěchy na poli kultury a umění

Ve svém osobním životě se rád věnuje umění a kultuře, která pro něj znamená povznesení a dokáže si v ní najít spoustu odpovědí na klasické životní otázky. I kvůli této své lásce se stal mecenášem kulturních a jiných uměleckých projektů, které podporuje nejenom duchovně, ale hlavně finančně. V roce 1995 stál u zrodu nadačního fondu Bohemian Heritage Fund, stal se členem představenstva World Monuments Found Europe, kde působil celých sedm let, zároveň vykonává funkci Rady Národního divadla a správní rady Mezinárodního operního festivalu Smetanova Litomyšl.

Kulturní vyžití je pro něj tak velkou srdcovou záležitostí, že za své působení na poli kulturního rozvoje dostal v roce 2016 dokonce Cenu ministerstva kultury za celoživotní podporu, ochranu a rozvoj národního kulturního dědictví ve všech oblastech kultury.

JUDr. Pavel Smutný vám dokáže pomoci prakticky ve všech oblastech advokacie díky svým celoživotním zkušenostem, jež jsou jakousi nepsanou zárukou pozitivního výsledku.