Korporátní dluhopisy nejsou pouze pro velké podnikatele

Kdyby vám někdo dal na výběr – nechat své peníze každý měsíc ležet jen tak ladem na běžném účtu, kde by se vám nijak neúročily, anebo je investovali se zajímavým úročením do perspektivních společností, kterým tak můžete pomoci v dalším růstu – jakou variantu byste si zvolili? Pokud vás zaujala druhá zmíněná možnost, tedy investice do perspektivních firem, které už něco mají za sebou, tedy mají bohaté zkušenosti a zajímavé projekty, pak jste tady naprosto správně. Představujeme vám korporátní dluhopisy společnosti EMTC.

Investice do dluhopisů českých společností

Investovat do začínajících či rozvíjejících společností je mezi Čechy stále populárnější. Nejen, že tak můžete pomoci v růstu zajímavé firmě, která by jinak na trhu v dnešní konkurenci měla horší podmínky pro start, ale také si sami můžete přijít ke slušným penězům. Své úspory můžete tímto způsobem velice efektivně a s relativně nízkým rizikem zhodnotit.

Dluhopisy EMTC jsou v tomto ohledu jedny z nejzajímavějších na trhu. Právě díky nim si můžete přijít až na 8,9 % ročně. Takové úročení nenajdete v tuto chvíli prakticky nikde jinde, u žádného tradičního způsobu spoření.

Tuzemský trh zažívá dluhopisovou horečku

S EMTC Dluhopisy můžete investovat například do společnosti Lipa Learning s.r.o. Tato firma vyvíjí vzdělávací aplikaci pro děti ve věku 3 – 6 let s názvem Lipa Land. Aplikace je dostupná ve 4 světových jazycích a postupně se distribuuje po celém světě.

Druhou atraktivní možností investic v rámci dluhopisů společnosti EMTC je projekt Airjobs. Ten se zase primárně věnuje, jak už samotný název napovídá, vyhledávání práce. V současné době je v databázi Airjobs více než 2 000 firem a přes 30 000 uchazečů o zaměstnání. Airjobs tak propojuje pracovní svět nabídky s poptávkou.

Vaše investice může pomoci

Díky dluhopisům EMTC můžete pomoci i vy společnosti rychleji a efektivněji růst. A navíc díky tomu získáte do rukou velice zajímavý způsob zúročení vašich peněz. Zajímá vás oblast korporátních investic blíže? Podrobné informace o společnosti EMTC – Czech a. s. a o korporátních dluhopisech naleznete na webových stránkách www.emtc.cz.

Tento článek je ve smyslu zákona propagačním sdělením. Základní prospekt dluhopisů schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 5. 3. 2019, č.j. 2019/025137/CNB/570, které nabylo právní moci dne 7. 3. 2019, byl uveřejněn na webových stránkách www.emtc.cz v sekci Pro investory, podsekci Prospekt ČNB, a v papírové podobě je možné jej získat v sídle společnosti EMTC – Czech a.s. na adrese Palmovka Open Park IV, Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8 v přízemí.