Pořádáte konferenci, firemní večírek nebo obdobnou akci a nemáte k dispozici vhodné prostory? Pak si nějaké pronajměte. Díky jednorázovému pronájmu získáte reprezentativní místo s veškerým servisem a uděláte tak dobré jméno sobě i své firmě. Jak na to?

Výhodou je především minimální starost

Ne každý podnikatel či firma mají k dispozici vhodné prostory pro všechny své plánované akce, a to hlavně v začátcích podnikání. Když se pak tato nutnost objeví, je třeba ji řešit. Od toho existuje pronájem komerčních konferenčních prostor, který nabídne vše potřebné, a zároveň s tím nebudou žádné zbytečné starosti.

Prostě si vyberete místo, dojednáte podmínky, absolvujete konferenci a zase odejdete, aniž byste museli cokoliv řešit. V případě vlastních prostor je třeba vše připravit, a navíc platit také elektřinu, úklid a podobně. Tomu se s pronájmem vyhnete.

Vyberte si prostor na míru

Konferenční prostory by v první řadě měly mít dostatečnou kapacitu pro účely, k nimž je potřebujete. Je zbytečné pronajímat velký sál pro pár kolegů, a naopak mít malou místnost pro větší množství lidí, když chcete pořádat například večírek i s tancem.

Nemělo by také chybět dobré zázemí-možnost uspořádat raut, kancelářské potřeby, Wi-Fi, klimatizace a podobně.

Nájemce vše zařídí za vás

Pokud si vyberete ty správné prostory k pronájmu, měli byste zároveň obdržet i plný servis. Například v Praze je mnoho možností, opravdu reprezentativní prostory nabízí třeba konferenční centrum Memphis i další.

Obvykle je možné pronajmout konferenční prostory na celý den i na půl dne nebo se domluvit na dlouhodobějším pronájmu. Pronajímatel zajistí technické vybavení, ideální jsou rovněž prostory spojené s ubytováním, takže návštěvníci pak nemusejí nikam přejíždět.

Například pro zaměstnance firmy je neutrální prostředí příjemným zpestřením, než když se konají konference a večírky přímo ve firmě. Díky vhodným prostorům, bohatému rautu a prvotřídnímu servisu se můžete blýsknout i před investory.