Firmy se stále předhánějí v tom, jak zaujmout nové zákazníky. Pro letošní léto je horkou novinkou selfie set, který dokáže rozparádit každou venkovní akci a k tomu ještě umožní zákazníkům získat památku na celou událost.

Selfie set je v podstatě velmi levný a jednoduchý. Skládá se z lepenkové bubliny na dřevěné tyčce, přičemž do bubliny lze napsat jakýkoli vzkaz. Celý tento set je možné rozdávat na akci a motivovat návštěvníky, aby s ním vyfotili svojí vlastní selfie a přidali ji na sociální síť a následně soutěžili v tom, kdo získá nejvíce lajků. Popřípadě lze samozřejmě volit zcela jiný způsob využití.

Propiska se spinnerem

Další novinkou z oblasti reklamních předmětů je propiska se spinnerem. Jde o klasickou propisku na psaní, která v horní části obsahuje malý spinner. Reklamní předmět tak umožňuje pohodlné psaní a zároveň občasné odreagování. Propiska se spinnerem je nejoblíbenější mezi dětmi a může tak být skvělým reklamním předmětem pro rodiče, kteří sestavují školní výbavu pro své ratolesti.

Tkané tašky

Úspěšné reklamní předměty by vždy měly sledovat aktuální trendy. Proto se pro letošní i pro následující roky zásadně rozšiřuje nabídka tkaných textilních tašek, které lze opakovaně používat na nákupy i další příležitosti. S tím, jak postupně roste uvědomění o dopadech lidské činnosti na životní prostředí se očekává postupný odklon firem od dříve hojně rozšířených plastových tašek a jejich nahrazení ekologičtějšími variantami.

Společenské hry

Jednoduché společenské hry jako je mikádo či domino se mohou stát velmi vítaným reklamním předmětem. Náklady na jejich pořízení jsou velmi příznivé, potisk zde probíhá na elegantní krabičku. Hry při tom obdarovaný může používat opakovaně, takže logo společnosti je stále na očích.

Pokud vás zaujaly možnosti nových reklamních předmětů, nebo chcete raději vsadit na osvědčenou klasiku, specialisté z reklamní agentury Propaq vám rádi pomohou s výběrem.