Pořádáte propagační akci vaší firmy? Potřebujete kvalitní nůžkový či party stan? V tom případě zvažte, jaký stan by vyhovoval právě vašim požadavkům. Stan je totiž skvělou příležitostí, jak samotnou firmu propagovat a mít veškeré potřebné zařízení pod jednou střechou.

Jakou verzi stanu si pořídit?

Nůžkové stany jsou vyráběny ve třech verzích, a to CLASSIC, PREMIUM a PRO, což jsou stany s osmiúhelníkovým profilem nohy. Výhodou konstrukce těchto stanů je to, že jsou výškově nastavitelné. Skvělé také je, že samotná střecha a bočnice stanu jsou vyrobeny ze silné nepromokavé polyesterová látky, nemusíte se tudíž obávat ani nepřízně počasí. Všechny jednotlivé části stanu se navíc balí do speciálních přepravních obalů, které usnadňují jejich přepravu a skladování.

Ten pravý stan právě pro vás

Nůžkové stany prodej vám nabízí tři typy stanů, které si můžete pořídit na základě svých potřeb. Pokud si zvolíte stan CLASSIC najdete dokonalý produkt. Vhodný je pro osoby, které hledají zastřešení plochy, které bude rychlé a ekonomické. U tohoto typu zastřešení jsou použity hliníkové spoje, které zlepšují mechanickou odolnost celého stanu. Ostatní výrobci většinou používají spoje plastové, které nejsou natolik odolné a spolehlivé. Nůžkové stany z řady PREMIUM jsou vhodným produktem pro opravdu náročné zákazníky. Vynikají opravdu skvělou odolností a širokým spektrem rozměrů, máte tedy na výběr z rozmanitého množství velikostí stanů. Spoje tohoto stanu jsou vyrobeny z kvalitního hliníku. Zesílený profil nohy má průřez 40 x 40 mm a právě díky tomu je stan ještě více odolný vůči nepříznivým vnějším vlivům, zvláště nepříznivým povětrnostním podmínkám. Třetím typem jsou nůžkové stany PRO, které tvoří profesionální řadu zastřešení, která odolá i těm nejhorším povětrnostním podmínkám. Spoje u tohoto stanu jsou vyrobeny z hliníku a profil nohy má průřez 50 mm a postará se o ochranu před deštěm i větrem. To vše nabízí prodej nůžkových stanů.