Podnikatelská půjčka se může stát pomocnou rukou i pro nováčky

Potřebujete hotovost, ať už začínáte mezi OSVČ nebo máte před sebou výdaje, které rozhodně nepočkají? K dispozici je úvěr, kde je minimum podmínek a velkou výhodou je rychlá reakce na odeslané formuláře. Ano, celá akce se může odehrát online, což zkracuje dobu vyřízení na opravdové minimum. Vše si pečlivě promyslet a udělat správný krok, jenž podpoří vaše rozvíjející se podnikání, to nemusí být vůbec těžké. Připravena je pestrá nabídka, ze které si můžete vybrat produkt přesně na míru. Jste podnikatelem teprve měsíc, a ještě nemáte za sebou takřka žádnou historii? To vůbec nemusí ničemu vadit!

Připraveno je až třicet tisíc korun

Je to klasická podnikatelská půjčka, která má jen několik základních podmínek. Kromě ověření totožnosti je nutné, aby každý zájemce uvedl i platné IČ. Právě to slouží k ověření, že je žadatel také podnikatelem. Snadno a rychle, bez další administrativy, díky níž by se jen ztrácel zbytečně čas. A jak praví známé úsloví, čas jsou peníze, že? Parametry jsou nastavené jednoduše a je možné mezi nimi svobodně vybírat. Každý výdaj je totiž jiný, někdy může jít o složenky, jindy zase o nutnost pořídit novou elektroniku, software či vybavení do řemeslnické dílny.

  • 5 000 Kč je minimální částka. Hodí se na různé menší výdaje, každý OSVČ nějaké jistě najde.
  • 30 000 Kč je maximem. Zaplatit s nimi můžete naprosto cokoliv, třeba i nečekané položky.
  • Celkový splátkový kalendář může mít 7 až 30 kalendářních dnů. Vyberte si proto podle sebe!

Neúčelová půjčka je velkým bonusem

Naprostá klasika aneb půjčka pro OSVČ, při které nemusíte nic dlouho vysvětlovat a není nutné se ani obhajovat. Každý má nějaký plán, a protože je živnostník, nese odpovědnost hlavně sám za sebe a svá vlastní životní rozhodnutí. Pokud je však připravena pomocná ruka, která jedná rychle, bude rázem o jednu velkou obavu méně.