Když poprvé vstoupíte do světa digitálního marketingu, může to být matoucí. Existuje mnoho různých kanálů a platforem, pomocí kterých můžete inzerovat své podnikání, a pro mnoho lidí je těžké v termínech orientovat.

Pokud máte pocit, že není váš e-shop či web navštěvovaný, jak si zaslouží, je pro ideálním řešením, dostat ho více do povědomí uživatelů internetu.

Design webu

Váš web je jednou z nejdůležitějších částí vašeho podnikání. Je to váš domov online a mnoho potenciálních zákazníků zde zjišťuje informace o vašich produktech nebo službách. V mnoha případech dělá váš web první dojem vaší firmy na členy vaší cílové skupiny.

Dobře navržený web může návštěvníky přinutit zůstat déle a přimět je investovat do toho, co vaše společnost nabízí. Také buduje důvěru s potenciálními zákazníky. Jedna studie ve skutečnosti odhalila, že  94 procent respondentů  nedůvěřovalo webové stránce kvůli určitým designovým prvkům – takže pokud svůj web nějakou dobu neaktualizujete, vaši potenciální zákazníci si toho pravděpodobně všimnou.

Aby vaše online reklamní kampaně byly úspěšné, je nezbytný profesionální web. K úspěšnému podnikání pomáhá také prodej na Amazonu.

Optimalizace vyhledávače (SEO)

Váš web může být skvělým marketingovým nástrojem – ale pouze pokud ho vaši potenciální zákazníci najdou.

Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je pomocí optimalizace pro vyhledávače nebo SEO. Investováním do SEO můžete svůj web vylepšit způsoby, které mu pomohou dobře se umístit ve vyhledávačích, jako je Google, pro vyhledávání související s vašimi produkty nebo službami.

Spolehlivá marketingová agentura Žilina vám pomůže nejen se správným výběrem klíčových slov, ale i s dalšími kroky vaší online reklamy.

SEO zahrnuje začlenění klíčových slov souvisejících s vašimi produkty nebo službami na váš web, takže když uživatelé vyhledávají tato klíčová slova ve vyhledávačích, jako je Google, zobrazí se relevantní stránky ve výsledcích.