Máte svůj vlastní blog a chtěli byste u něj dosáhnout určitého stupně monetizace, tedy docílit toho, aby vám péče a úsilí, které do blogu vkládáte, přinášely peníze? Pak vyzkoušejte vydělávat peníze v systému Linketica.

Psát si svůj vlastní blog je pro mnoho lidí, kteří si dnes vydělávají na internetu, naprostým základem. Blogovat můžete v podstatě o čemkoliv, ať už o tom co jste dnes dělali, jaké jsou vaše nejoblíbenější recepty, nebo můžete svůj blog zaměřit trochu více, odborněji a pojmout jej jako určitý magazín, kde bude lidem přinášet informace nejrůznějšího druhu.

Monetizace pro každého blogera

Monetizace na svém blogu můžete dosáhnout nejrůznějším způsobem. Například přímou propagací daného produktu, v rámci spolupráce s určitou společností, která vás osloví. Popřípadě můžete vyzkoušet affiliate program, tedy způsob odkazování na nejrůznější stránky s produkty přímo v textu vašeho webu. Pokud si skrze affiliate odkaz někdo z daného webu něco koupí, pak je vy coby osoba, která v podstatě produkt doporučila, získáte z daného nákupu určité finanční procento.

Vyzkoušejte Linketica.com

Pokud by se vám tento způsob vydělávání peněz líbil, ale nemáte jasnou představu o tom, co byste proto vlastně měli udělat, pak navštivte stránky linketica.com, kde naleznete veškeré potřebné informace k tomu, abyste mohli začít vydělávat na internetu skrze svůj blog. Lidé a firmy si mohou za nemalé peníze kupovat prostor na vašem webu. Výhodou tohoto prostředí je, že je schopné vyplácet odměny v již od jedné koruny do 24 hodin a příjem je tedy velice rychlý a snadný.

Stačí se jen zaregistrovat vyplněním potřebných údajů a následně se rozhodnout v jaké formě bude vaše spolupráce probíhat. Vše je velmi jednoduché a intuitivní.