WordPress vládne světu webů: Proč byste měli mít web právě na něm?

V minulosti byla tvorba webů náročná a dokázal ji jen ten, který se dobře vyznal v HTMl a CSS. Když se poprvé objevil WordPress, postupně celému světu dokázal, že je možné vytvořit web bez znalosti kódování a snadno ho spravovat. Jedná se o nejpopulárnější redakční systém na světě a aktuálně pohání téměř půl miliardy webových stránek. Pokud chcete mít webové stránky pro firmu, osobní web nebo třeba eshop, existuje mnoho důvodů, proč byste měli využít právě WordPress.

Vytvoření webu na WordPressu

Aby byl jakýkoliv web konkurenceschopný, je potřeba svěřit jeho tvorbu profesionálům a platí to i o WordPressu. V tuzemsku najdete vyhlášené specialisty ve firmě WPDistro, která vám na WordPressu postaví prakticky jakýkoliv web. Základem každého webu je atraktivní a zároveň responzivní vzhled. Firma velmi úzce spolupracuje s klientem, aby byl vzhled, funkce, texty, struktura i vše další přesně podle jeho představ. Je vhodný i pro eshop wordpress? Rozhodně ano. Je vhodný pro malé i velké eshopy. Eshop na WordPressu se velmi snadno spravuje i upravuje. Specialisté vám zajistí všechny potřebné funkce, napojení na platební brány, dopravu, měny i možnost přepínání do různých jazyků. Není funkce, se kterou by si nedokázali poradit.

Počítat můžete i se správným SEO nastavením. Web bude plně responzivní, bude se rychle načítat, bude mít vyplněné meta informace, správnou strukturu a vše další proto, aby byl pro vyhledávače plně validní a řadily ho na co nejlepších místech vyhledávání.

Kromě vytvoření webu vám firma zajistí také správu vašeho webu, která bude zahrnovat neustálé zálohování, pravidelné aktualizace a také kvalitní zabezpečení webu. Vyplatí se mít po ruce profesionály na WordPress. Více informací o vašich možnostech najdete přímo na webu firmy wpdistro.cz.