Užijte si čekání na Vánoce beze stresu

V obchodech již statečně hrají vánoční koledy, zapnete autorádio a tam se vás snaží vánoční songy přesvědčit o tom, že máme Vánoce již za dveřmi. Začínáte panikařit? Možná už je na čase. Nebo se dá vše zařídit z pohodlí domova či kanceláře a ušetřit si běhání po obchodech, kde nejenže strávíte drahocenný adventní čas čekáním ve frontě, ale ještě tam můžete chytit nějakou tu předvánoční chřipečku. Pokud nechcete strávit Vánoce s kapesníkem v ruce, bude letos lepší pořídit vánoční dárky moderně, online na internetu.

Vánoční dárky pro muže seženete v podstatě rychlostí blesku. Každý z nich snil o tom, že bude pilotem formule jedna, či hasičem, nebo dokonce vojákem z povolání. Muži zkrátka milují adrenalin. Již odmalička. Zapomeňte letos na ponožky a značkové trenýrky a udělejte svému drahému opravdu radost. Darujte jim adrenalinový zážitek. Nebo spojte příjemné s užitečným, navraťte do vašeho vztahu zpátky vášeň a romantiku a obdarujte ho nějakým romantickým pobytovým víkendem, kde si ve wellnessu budete k sobě opět trochu blíže.

Muži, kteří řeší vánoční dárky pro ženy to mají obvykle trošku těžší, každá jsme jiná, každá máme jiný vkus a je opravdu velmi těžké se trefit při výběru dárků do černého. Pokud vybíráte dárek pro maminku nebo babičku bude sázkou na jistotu wellness, nebo třeba zážitkový eurovíkend. Nebo jim můžete darovat voucher na kvalitní kosmetiku. Jako muž jistě v těchto produktech tápete, a poukázka vám zaručí, že uděláte radost a vaše maminka nebo babička si již vyberou produkty podle svého typu pleti. A co přítelkyně nebo manželka? Ty určitě ocení po předvánočním kolotoči hýčkání v podobě masáží, tím své drahé dáte najevo, jak moc si jí vážíte za to, co všechno pro vás dělá. Vezměte děti mezi svátky do zábavního parku a mamince dopřejte den plný rozmazlování.

Náš tip:

Pokud jste asistentkou ve firmě a letos padlo zařizování vánočního teambuildingu na vás, jistě víte, jak špatně se shání zábava na firemní večírky, tak, aby vyhovovala naprosto všem. Zapomeňte tento rok na karaoke, či na bowlingový turnaj a udělejte sobě a svým kolegům radost a darujte jim zábavu na úrovni, na kterou budete i po letech ve firmě s láskou vzpomínat.