Záleží vám na čistotě vašeho interiéru?

Každý z nás by měl přemýšlet i o tom, jakou využívá úklidovou techniku. Dnešní moderní technologie dala vznik novému pracovnímu náčiní, které funguje na bázi parního čištění. Díky tomu získáte pocit, že je vaše domácnost dokonale čistá a nebudete se bát žádné nákazy. Horká pára totiž likviduje všechny choroboplodné zárodky bez použití chemie. To oceníte zejména v případech, kdy máte děti, které si na podlaze hrají tak rády..a nejen hrají, ale občas z ní něco snědí.

Mokrý úklid se stal trendem mnoha domácností

Většina hospodyněk zřejmě netuší, že když setřou podlahu obyčejným mopem, nečistí jí do hloubky. Tím se lehce stává, že je podlaha zdrojem virů a bakterií, což našemu zdraví vůbec neprospívá. Chcete-li, aby se váš úklid stal efektivnějším a rychlejším, není nic jednoduššího, než k tomu použít silné účinky páry. S parním mopem z řad Blackanddecker bude vaše domácnost jako ze škatulky a podlaha uschne daleko rychleji. Výkyvná hlavice umožní mopu proniknout i do špatně dostupných míst a vám tak odpadá starost s hrbením při práci. S bolestí zad se lidé často potýkají právě při práci. Myslete tak na vaše zdraví, které máte jen jedno.

Vyzkoušejte naší parní rukavici

Čistá podlaha je sice základ, ale bakterie a viry se drží také jinde, např. na kuchyňské lince, v troubě, na stole, na skle, ve sprchovém koutě, na vaně atp. Parní čistič na údržbu povrchů včetně spár je ideální volbou pro vaší domácnost. Vyčistí špínu a mastnotu na nejrůznějších materiálech, ať už se jedná o nerez, sklo nebo plasty.

Máte doma alergika a nevíte, jak minimalizovat styk se škodlivými látkami? S parním čištěním je zničíte a vaše dítě nebude žít v prostředí, které mu nevyhovuje. Dbát na základní hygienické návyky je potřeba navíc již odmala. Když vás dítě uvidí uklízet, pochopí, že je nutné dbát na pořádek i u něho v dětském pokoji. Jednoduchý vzorec chování, který si osvojí a naučí se ho používat.

Parní čištění je tak zárukou zdravé domácnosti bez nežádoucích patogenů. Pokud chcete žít v jistotě, že pro sebe a děti děláte maximum, co se týče čistoty, zvolte naše parní pomocníky Decker.