Sídlo společnosti patří mezi jeden z hlavních a povinných údajů každé společnosti. Jde o základní identifikační údaj, který je uváděn ve veřejném rejstříku. Z tohoto důvodu patří sídlo mezi zákonnou povinnost. Pro sídlo společnosti lze zvolit buď adresu vlastní či pronajaté nemovitosti, anebo zvolit virtuální sídlo (virtuální kancelář). Právě virtuální sídla Praha jsou mezi podnikateli stále populárnější, jelikož nabízí firmám řadu výhod. Již dávno totiž neplatí, že virtuální sídlo využívají pouze podvodné firmy.

Proč si pořídit virtuální sídlo pro svou firmu?

Ve prospěch virtuálního sídla hovoří řada důvodů. Jednou z hlavních předností virtuálního sídla je jednoduché a rychlé vyřízení a přijatelná cena. Na rozdíl od pronajmutí kanceláře si lze totiž virtuální sídlo pořídit již od pár stovek měsíčně. Virtuální kancelář v Praze navíc zvýší prestiž firmy a povede ke zvýšení klientely. Mimo jiné pořízení virtuální kanceláře zajistí určitý stupeň anonymity. Nakonec může mít podstatný vliv i na snížení daňových kontrol.

Pro koho je virtuální sídlo určeno?

Virtuální sídlo neboli virtuální kancelář je určena pro široké spektrum subjektů, jež si chtějí zajistit sídlo své firmy na prestižní adrese nebo chtějí zvýšit důvěryhodnost a image u svých klientů. Virtuální kancelář v Praze je vhodná pro nově vznikající firmy a OSVČ a také pro všechny společnosti, jež nedisponují vlastní nemovitostí. Virtuální sídlo mohou využít i spolky, nadace, neziskové organizace a další subjekty, které hledají sídlo pro své podnikání.

Jak si zařídit virtuální sídlo?

Virtuální kancelář v Praze si můžete zajistit během několika minut zcela online v pohodlí svého domova. Stačí navštívit webové stránky kupsidlo.cz, vybrat si jednu z nabízených adres a vyplnit formulář. V jejich nabídce najdete virtuální sídlo Praha 1, Praha 2 a další části Prahy. Na tomto webu začíná cena za virtuální sídlo již od 199 Kč měsíčně, čímž se řadí mezi firmy nabízející virtuální sídlo za nejlepší ceny. Cena se odvíjí především od zvolené lokality a předplacené době.