Chcete založit společnost s ručením omezeným, ale nemáte vhodné prostory pro sídlo? Jedná se o velmi častý problém. Mnoho lidí disponuje prostory pro sídlo, ale dané místo jim nepřipadá příliš prestižní. Nastěští existuje snadné řešení a tím je zajištění pronájmu sídla firmy na prestižní pražské adrese. Pronájem sídla je dnes populární službou, se kterou můžete získat nejen sídlo, ale i virtuální kancelář, která vám zajistí schránku a možnost skenování a odesílání veškeré korespondence.

Jak si sídlo zajistit

Zajišťováním sídel se zabývá Sidlofirmypraha5.cz, můžete si zde vybrat hned z několika pražských adres tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud nepůsobíte lokálně, ale poskytujete zboží či služby pro zákazníky z celé ČR nebo i zahraničí, je pražská adresa vhodná. Budete s ní působit více důvěryhodně a zvýší se vaše prestiž. V Praze sídlí největší české firmy, můžete zde sídlit i vy, sídlo firmy v Praze je levné, už za částky kolem 89kč/měsíc si můžete zajistit sídlo firmy v Praze, na jak dlouho budete potřebovat.

Nechte si založit i společnost

Když máte zajištěné sídlo, už stačí jen založit samotnou společnost. Jedná se však o byrokraticky náročný proces a pokud budete zakládat společnost poprvé, připravte si pevné nervy, dostatek času a samozřejmě i peníze na nezbytné poplatky. Založení firmy je nejjednodušší rovněž přes Sidlofirmypraha5.cz, celý proces založení vyřídí za vás a následně na vás společnost převedou. Místo starostí a ztraceného času si můžete užívat, jak za vás vše vyřídí odborníci. Založení s.r.o. Bylo dříve drahé, dnes je velmi levné a dovolit si ho může každý. Za nízké ceny si můžete vybrat založení hned v několika balíčcích a to dokonce s možností základního kapitálu ve výši 200 tisíc korun.

Firma zajišťuje mnoho služeb, které podnikatelům i jednatelům zjednoduší život, patří sem účetní služby, právní služby, ale třeba také likvidace společnosti a mnoho dalšího. Spolupracujte s profesionály a zjednodušte si život, aby vám zbylo více času na práci i na zábavu.