Provozujete obchod, bistro, autodílnu nebo podnikáte v gastro provozu? Využijte ve svém podnikání praktické magnetické háčky a rozšiřte si závěsné plochy. Během sekundy jsou připraveny k použití. Stačí, když je přicvaknete ke kovovému povrchu. Čtěte tipy.

Jak to, že jsou magnetické háčky tak silné?

Záleží na aktuálních podmínkách a typu povrchu, ale neodymové magnetické háčky unesou i 10kg kus kolejnice. Je to díky silnému neodymovému magnetu, který výrobci navíc zabudovali do kovového pouzdra háku. Tím se magnetická síla ještě zvětšila.

Pamatujte, že neodymové háčky drží pouze na oceli, železe a feromagnetických kovech, nikoliv na mědi, hliníku, ani nerezu. Jsou vhodné pro krátkodobé umístění, ale i natrvalo. Nemusíte vrtat, lepit, šroubovat a povrch zůstane nepoškozený.

6 nápadů, jak využít magnetické háčky v podnikání

1) Vlastníte bistro, kavárnu nebo cukrárnu se zahrádkou? Poskytněte dámám praktický háček na kabelku, kterou si častokrát nemají kam odložit. Nacvakněte magnetické háčky zespodu ke kovovým stolům, aby si na ně mohly zákaznice kabelku pověsit.

2) Pokud máte v restauraci či podniku kovové konzole nebo jiný feromagnetický povrch na stěnách, přichyťte k nim magnetické háčky. Pověste na ně závěsné dekorace nebo obrázky.

3) Vedete obchod? Přicvakněte nerezové háky ke kovovému regálu a vytvořte si věšáky na plátěné tašky či další zboží k prodeji. Pokud zboží zákazníkům rovněž posíláte, vytvořte si pomocí magnetů závěsnou plochu pro nůžky, lepicí pásku a sponkovačku.

4) Provozujete-li autoservis nebo truhlářství, pomocí kovových háčků vyřešíte nedostatek závěsných ploch pro nářadí a náčiní. Připevněte magnetický držák k železné konstrukci regálu a pověste na něj třeba kabely nebo podobné drobné autodíly.

5) Podnikáte v gastro provozu? Nacvakněte magnetické háčky k roštům chladicího boxu, pověste na ně uzeniny nebo ovoce v síťce. Pokud sklopný magnetický háček zaháknete na rošt v lednici, můžete k němu přicvaknout konzervu nebo sklenici s kovovým víkem.

6) Využijte neodymové háčky k zavěšení kuchyňského náčiní nad varnou a mycí deskou v gastro provozu, anebo je umístěte na bok kovové skříňky a pověste ručníky či chňapky.

Poznejte sílu neodymových magnetů!