Kurz pro pracovníky v sociálních službách

Práce v sociálních službách je velmi namáhavá, často nedoceněná, ale nepostradatelná. Pro vykonávání tohoto povolání je však zapotřebí mít dostatečné znalosti a vědomosti, kontinuální vzdělávání v sociálních službách je klíčové.

Pokud se chcete tomuto poslání opravdu poctivě věnovat a dosud jste pracovali v jiném oboru, doporučujeme vám navštívit kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Ostrava. Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat při práci, nebo se zhlédli v pomoci lidem a chtějí se této záslužné práci věnovat. Podmínkou účasti na kurzu je plnoletost, ukončené základní vzdělání, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Pokud jste evidováni na ÚP jako uchazeč o zaměstnání, je možné získat na absolvování tohoto kurzu dotaci, jelikož kurz vlastní akreditaci MPSV. Zeptejte se na to své zprostředkovatelky na ÚP, ráda vám poradí.

Nezoufejte, pokud nejste přímo z Ostravy, vzdělávací agentura Seduca nabízí kurz pro pracovníky v sociálních službách i na desítkách jiných míst po celé republice. Výhodou absolvování kurzu právě u této agentury je, že kurzy jsou:

  • akreditované MPSV,
  • mají příznivou cenu pro samoplátce,
  • poskytují možnost rozložení kurzovného na splátky,
  • kurzy vedou pouze kvalitní lektoři,
  • dostupnost kurzů po celé ČR.

Již v sociálních službách pracujete?

Pokud se váš kolektiv pracovníků již sociálním službám věnuje a potřebujete zařídit kvalifikační kurz, nejlépe pro všechny zaměstnance naráz, na webové stránce https://www.seduca.cz/rekvalifikacni-kurzy/kvalifikacni-rekvalifikacni-kurz-pro-pracovniky-v-socialnich-sluzbach , můžete nalézt vzdělávací semináře pro zaměstnance jednoho konkrétního zařízení. Kurz lze realizovat buď ve vašich prostorách, nebo v některým z přednášecích center, která se nachází po celé České republice.

V případě zájmu o specifické školení, které nemá firma v nabídce, je možné připravit požadovaný program na míru.