Bezstarostné podnikání s automyčkami BKF CarWash

Otevřeli jste si vlastní autoservis a rádi byste nabídli klientům také kvalitní služby v oblasti mytí aut? Toho můžete docílit pořízením automyček značky BKF CarWash.

Pro koho byly navrženy automyčky BKF CarWash?

Ty byly navrženy pro lokality s nízkou až střední intenzitou mytí. Za taková ideální místa jsou považovány menší až středně velké obce. Jedním z doporučených kritérií pro pořízení modulárních mycích boxů BKF CarWash je dostupné místo s lokalitou, kde se pohybuje často velký počet lidí. Modulární mycí boxy jsou obvykle používány jako doplňkové služby zmíněných pneuservisů, stanic technické kontroly a čerpacích stanic. Setkat se s nimi můžete také na vesnicích a to především u venkovských provozoven a provozoven u prodejen. Automyčky BKF CarWash disponují šesti mycími programy. Právě ty se postarají o důkladnou očistu každého vozidla. Celý mycí proces probíhá za pomocí speciálně upravené vody i šetrných mycích prostředků. Více informací o jednotlivých mycích programech se dočtete zde bkfcarwash.cz.

Jaké výhody nabízí automyčky BKF CarWash?

Automyčky BKF CarWash poskytují nejen možnost kvalitního mytí, ale také celou řadu výhodných programů pro Vás jako majitele i pro Vaše klienty. Společnost BKF CarWash je jedna z mála firem na českém trhu, která se může pochlubit nejkomplexnější nabídkou platebního systému pro platby za mytí vozidel. Zatímco v zahraniční je zcela běžná platba kartou, u nás stále vede placení v hotovosti. Další možností je čerpání BKF věrnostního programu, který je určen především majitelům služebních vozidel. Pro majitele automyček byla firmou BKF CarWash navržena vzdálená správa automyček, jejíž dohled lze zařídit přes internet.