Bezkontaktní myčka jako skvělá příležitost k podnikání

Mnoho z nás často přemýšlí, v čem bychom začali podnikat, aby nám obchod „kvetl“, dařilo se nám, nepotkávali nás výsledky v červených číslech a za úsilí, které vynaložíme, nás neminula zasloužená odměna. Někdo už živnost má a chtěl by ji něčím doplnit. Zkuste se zamyslet nad tím, jestli by vám nevyhovovala bezkontaktní myčka. Je jich stále víc, a to proto, že jsou žádané a sklízí úspěch. Vy se můžete podílet na tom, aby byli zákazníci spokojeni, trh byl lépe pokrytý a spokojenost byla na obou stranách.

Proč bezkontaktní myčka

Její zbudování je naprosto jednoduché. A to stejné platí o její obsluze. Kvalitní a spolehlivé bezkontaktní myčky u nás nabízí BKF Car Wash, kterou najdete na webových stránkách https://bkfcarwash.cz/. Vyberete konfiguraci automyčky tak, aby se vám plně líbila, a firma vám zašle nabídku. Jde o nezávaznou nabídku, na základě které můžete dál zvážit, zda do podnikání jít, nebo ne.

Abyste mohli mít bezkontaktní automyčku, nebudete potřebovat zaměstnance. Správa automyčky BKF, tedy informace a data o ní, získáte snadno za pomoci telefonu, tabletu nebo PC. Během chvíle zjistíte finanční výsledky, zprávy o provozu vybraných komponent nebo spotřebu chemie v určitém období. Můžete mít kdykoli údaje o obratu myčky nebo jednotlivých stanovišť. Zkontrolujete provozní mycí doby a množství použitých mycích programů. Stejně tak se dozvíte informace k diagnostice technického stavu. Pohodlná je i správa věrnostních karet, informace o spotřebě a hladině chemických prostředků nebo nežádoucích situacích na myčce.

Vyberte si dle svého uvážení

K dispozici je bezkontaktní myčka modulová nebo kontejnerová. Kontejnerová je ideální pro místa s vysokou a střední intenzitou provozu. Osvědčila se při vyšším počtu mycích boxů. Zvláště v zimních měsících vám zajistí vysoký komfort obslužnosti. Lze u ní zvýšit bezpečnost hotovostních plateb. Je vhodná pro rozšíření fungující podnikatelské činnosti. Má prostor k uskladnění chemických prostředků.

Co se týče modulární myčky, ta je ideální do míst se střední a nízkou intenzitou provozu. Je skvělá i jako prostředek k rozšíření nabízených služeb již existující podnikatelské činnosti. Má nízké požadavky na místo, zabírá menší plochu než myčka kontejnerová.

Možnosti konfigurace jsou skutečně bohaté. Firma myčky navrhuje s tím, aby je bylo možné jednoduše inovovat, jakmile čas a praxe přinesou nové, lepší řešení. BFK myčky vynikají vyspělou technologií, která je stále zdokonalována.

Navštivte webové stránky bkfcarwash.cz a získejte odpovědi na všechny otázky, které vás napadají. Informace i obrázky vám pomohou ke správnému rozhodnutí. Neváhejte a začněte jednoduše vydělávat již během blízké budoucnosti.