Hledáte způsob, jak motivovat dlouhodobé zaměstnance? Učiňte tak s motivačním programem od Firmy na zážitky.  O jejich fungování se více dovíte zde www.zazitky-pro-firmy.cz.

Jak zvýšit motivaci zaměstnanců?

Motivace v zaměstnání představuje jakousi hybnou sílu chování podle přání a požadavků vedení. Majitelé firmy ji obvykle používají v případě, kdy chtějí dosáhnout nějakého cíle ve svém podnikatelském záměru. Lze po ní sáhnout také tehdy, když chcete motivovat zaměstnance k vyššímu pracovnímu tempu nebo minimální absenci. Také v případě, že chce firma expandovat do zahraničí, je možné použít k tomuto účelu motivační program. Motivace dává odpověď na to, proč danou práci děláme. Firma na zážitky vytvořila pro firmy motivační program, z něhož mohou čerpat výhody, jak zaměstnanci, tak obchodní partneři a dodavatelé. Použít můžete také jednorázové odměny, které lze nabídnout například za uzavření smlouvy. Velmi oblíbené jsou také různé spotřebitelské soutěže.

Motivační program pro firmy

Firmám, které chtějí nabídnout svým zaměstnancům motivační program, budou poskytnuty přehledy o statistikách. Získají zpětnou vazbu a budou tak mít přehlednou kontrolu nad tím, kdy byly tyto motivační programy čerpány. Uživatelé motivačních programů mohou volit ze dvou variant, a to z nabízených zážitků a top retailových prodejen. Rozšířená verze motivačních programů disponuje buď střednědobými a dlouhodobými motivačními programy anebo benefičními programy pro klienty i zaměstnance. V prvním případě je motivační program určen skupině prodejců a distributorů. Výhody lze čerpat z oblasti zdraví, kultury, sportu i relaxace. Každý si tak snadno přijde na své. Kdo chce po zaměstnancích lepší výsledky, musí v dnešní době umět nabídnout také patřičnou odměnu. Tou motivační program od Firmy na zážitky rozhodně je.