Franchising jako nejjednodušší start podnikání

Přemýšlíte nad tím, že se pustíte do podnikání? Ovšem nechcete začínat od naprosté nuly? Dnes se do světa podnikání nemusíte hrnout se svou vlastní značkou, se svou vlastní reklamní kampaní nebo s produktem, který se zatím neutkal v konkurenčním boji. Dnes můžete začít podnikat s franchisingem, díky němuž nikdy nebylo podnikání jednodušší. Jedná se o podnikání na základě licenčních smluv.

Stačí, když si zvolíte franšízu, s níž budete spolupracovat, a následně si jen otevřete pobočku její značky. Na trh se tak dostanete pod značkou známé společnosti, která má svou stálou klientelu, má také svou reklamu a také se porvala s konkurencí a vyhrála.

Franchising je v současné době velice populární, čemuž se nemůžeme divit. Ještě donedávna se ho však lidé báli, jelikož se jednalo o cosi nového, s čím podnikaly jenom velké americké společnosti. Nikdo nechtěl přijít o svůj majetek, a tak raději zůstal opatrným. Jenže nakonec se ukázalo, že díky franchisinigu může firma růst takřka bezplatně, po čemž zatoužily mnohé české společnosti.

S jakou firmou budete spolupracovat vy?

I vy jistě přijdete na chuť způsobu podnikání zvaný “franchising”. Oceníte už jen to, že se nebudete muset trápit vymýšlením názvu nové firmy. Zkrátka a dobře si jen zvolte firmu, s níž budete spolupracovat, a začněte konečně žít svůj život.

Abyste měli rozhodování jednodušší, poradíme vám, která z franšíz stojí za to. Je jí firma Extéria Market, a to hned z několika důvodů.

Proč je Extéria Market tou pravou franšízou?

Člověk se může ptát, proč by se mělo spolupracovat právě s franšízou Extéria Market. Vždyť trh je plný franšíz, Extéria Market určitě není tou jedinou vhodnou. Zmiňovaná franšíza má však oproti ostatním mnoho výhod, mezi něž se řadí například to, že franšízový koncept firmy je dán zákonnou povinností. Koncept je navíc prověřen a má obrovský potenciál.