Dokonalé osvětlení a ozvučení firemního večírku je základem jeho úspěšného průběhu

Plánujete pro své zaměstnance nebo obchodní partnery tradiční vánoční večírek a přejete si, aby byli spokojení? Pokud chcete, aby večírek dosahoval špičkové úrovně, pak dbejte na to, aby jeho technické zajištění včetně osvětlení a ozvučení bylo perfektní.

Firemní večírek v předvánočním čase představuje ideální příležitost k bilancování a hodnocení uplynulého roku. Nemůže na něm nastat mnoho trapnějších okamžiků, než když řečníka s připraveným projevem polovina přítomných kvůli nezvládnuté instalaci AV techniky pořádně neslyší. Abyste se podobné nepříjemnosti vyvarovali, můžete se obrátit na společnost C-mont, která má v této oblasti bohaté zkušenosti a pomůže vám tak ušetřit spoustu starostí.

 

Budiž světlo! Spolehlivé a nerušící

Lasery, přechodová světla či UV světla, osvětlující tu řečníka, tu diváky a jindy zase taneční parket dodají akci na velkoleposti. Osvětlovací technika váš firemní večírek příjemně doplní a navodí přesně takovou atmosféru, jakou od něj čekáte.

Zvuk jako ze sluchátek

„Tady vzadu není nic slyšet!“ Tak tato stížnost na vašem dýchánku rozhodně nezazní. Ozvučující technika nabídne každému z účastníků akce pohodlný poslech ať už hudby nebo řečníka. Žádné pískání mikrofonu ani šum vás nebudou rušit.

A co takhle video?

Uvolněná předvánoční atmosféra svádí k promítání fotografií a videí, nastřádaných během celého uplynulého roku. Připomenout si je můžete na projekční technice, kterou vám společnost C-mont rovněž zajistí.

Zachovejte si na váš večírek památku

Zapomenout momenty z takové události, jakou váš firemní večírek je, by byla věčná škoda. Využijte proto zajištění kamerového záznamu s profesionální obsluhou, který vám umožní vaše vzpomínky si kdykoliv v budoucnu připomenout.

Už jste asi pochopili, že zajištění audiovizuální techniky je prvním krokem k povedenému večírku. Jeho úspěšnost se sice měří i podle jiných kritérií jako je chutnost občerstvení, množství vypitého alkoholu či kvalita konverzace, ale spolehlivé technické zajištění je jeho základním stavebním kamenem. Profesionálové ze C-mont vám pomohou s instalací techniky, kterou si od nich buď koupíte či pronajmete, a v průběhu večera i s její obsluhou a bezchybným fungováním.

Využijte i dalších služeb jako servis audiovizuální techniky.