Kvalitní a spolehlivé jednoúčelové stroje Konel

Hledáte kvalitního a spolehlivého partnera, který vám na míru vyrobí jednoúčelové stroje? Firma Konel působí na tuzemském trhu již několik let a nabízí služby v oblasti automatizace, vizualizace, regulace a řízení.

Za tu dobu se podílela na celé řadě projektů a pomohla celé řadě společností optimalizovat proces výroby a modernizovat staré stroje.

Služby pro vaše podnikání

Společnost Konel se zaměřuje především na jednoúčelové stroje, ale jejich služby můžete využít i v oblasti:

  • automobilový průmysl
  • jednoúčelové stroje
  • věda a technika
  • dřevoobráběcí stroje a motorové pily
  • gumárenský průmysl
  • masný průmysl
  • kapaliny a sypké hmoty

Výrobu, servis a montáž zařízení využijete i v dalších oblastech. Společnost se zaměřuje na další oblasti v kategorii automatizace, vizualizace, řízení a regulace.

Výroba jednoúčelových strojů a montážních pracovišť

Pro vaše podnikání a výrobní halu si můžete nechat vyrobit na míru jednoúčelové stroje. Zařízení jsou vyrobeny podle specifických požadavků zákazníky. Návrhy vytváří zkušení techničtí odborníci, které mají dlouhodobé zkušenosti. Detaily výroby jsou pravidelně konzultovány, aby došlo k zamezení vzniku nežádoucích vlastností a tím se celý výrobní proces co nejlépe optimalizovat a nabídl co nejlepší řešení problému.

Opravy a modernizace obráběcích strojů

Kromě výroby jednoúčelových strojů je firma zaobírá i opravou a renovací konvenčních obráběcích strojů. Zkušení mechanici provedou revizi řídícího systému a navrhnou optimální řešení pro opravu a modernizaci konvenčních strojů. Nejčastěji se u starých strojů mění zastaralé variátory a převodovky, které jsou nahrazeny modernějšími pevnými převody a frekvenčními měniči. Díky optimalizaci a modernizaci strojů se váš výrobní proces zefektivní, zrychlí a bude úspornější.