Jak rychle založit společnost

Abyste mohli začít podnikat v oboru, kterému rozumíte, musíte pochopitelně založit vlastní firmu. Pokud ovšem nechcete být jen osobou samostatně výdělečně činnou a požádat o živnostenské oprávnění. Mnohé potencionální podnikatele odrazují složitosti spojené se založením nové společnosti.

K založení je třeba vynaložit energii, věnovat tomu čas a také značnou dávku trpělivosti při jednání s úřady. Často bývá překážkou také nedostatečné právní povědomí.

Využijte služeb odborníků

Všem těmto překážkám se lze elegantně vyhnout, když využijete služeb nabízených M2 Business. Jedná se o společnost, která garantuje rychlé založení firmy a jejíž odborníci zakládají v průměru jednu společnost denně. Celkově již od roku 2008 založili více než 1 tisíc společností. Nejklasičtější a nejrozšířenější formou podnikání jsou společnosti s ručením omezeným, ovšem M2 Business zakládá i akciové společnosti, komanditní společnosti, veřejné obchodní společnosti, ale také organizační složky zahraničních firem.

Cena za založení

Konečná částka za založení společnosti s pomocí M2 Business je stejná, jako kdybyste celý proces založení provedli samostatně. Ovšem neocenitelná je úspora času, vyhnutí se byrokratickým postupům úřadů a vyplňování veškerých formulářů a dokumentů. Také nepotřebujete advokáta a notáře, neboť i tato jednání za vás podstoupí firma M2 Business. Budete mít rovněž garantovánu správnost údajů na žádosti o zápis do Obchodního rejstříku. Ušetříte i tím, že M2 Business využívá elektronický podpis, takže soudní poplatek za založení firmy bude poloviční. Firma zakládá společnosti nejen na Slovensku, ale i v Česku a Maďarsku.

Registrace ochranné známky

Tento úkon by měl podstoupit každý podnikatel, který to myslí s budováním své značky a firmy vážně. Díky registraci dokážete lépe ochránit jak svou firmu, tak i své produkty. Investice do registrace ochranné známky je násobně nižší, než případné škody a soudní tahanice. Pokud tento úkon svěříte M2 Business, umí nechat zapsat ochrannou známku tak, že vše pro vás od A po Z zabezpečí na klíč.