Zajistit kvalitní zákaznickou péči pro své zákazníky nepatří mezi jednoduché úkoly. V současné době si lze zákaznickou péči zajistit 2 způsoby, a to pomocí interního týmu či pomocí outsourcing call centra. V tomto článku se blíže podíváme na zajišťování zákaznické péče outsourcing call centry, jež se řadí v posledních několika letech mezi velice oblíbené a hojně využívané služby.

Zákaznická péče je důležitá

Je všeobecně známé, že zákaznická péče je v oblasti prodeje velice důležitá a její kvalita má významný vliv na zákazníka. Kvalita zákaznické péče totiž ovlivňuje nákupní strategii zákazníka, a to zda si výrobek koupí a také, zda se bude pravidelně vracet. Čím je zákaznická péče kvalitnější, tím je větší spokojenost zákazníka, což je pro prodej velmi stěžejní. Z tohoto pohledu jednoznačně vyniká outsourcing telemarketing.

Přínosy externího call centra

Mezi hlavní výhody zákaznické péče zajištěné pomocí externího call centra jsou minimální náklady. Na rozdíl od interního týmu zákaznické podpory lze s outsourcingem ušetřit přes 50 % nákladů, jelikož nemusíte zaměstnávat zaměstnance na zákaznickou podporu. Díky outsorcingu také nemusíte hledat nové zaměstnance. Často také nabízí kvalitnější služby než interní tým zákaznické péče. Nevýhodou oproti internímu týmu může být o něco pomalejší zpětná vazba a menší možnost kontroly komunikace mezi zákazníky a operátory.

Obraťte se na kvalitní společnost

Chcete-li si zajistit kvalitní zákaznickou péči pro své zákazníky, pak je nutné vybrat zkušenou a kvalitní společnost, jež vám zákaznickou péči zajistí. Chcete-li mít jistotu, pak se obraťte na virtuální call centrum Operátor na klik, jež se řadí mezi jedničky na našem trhu. V rámci jejich služeb si kromě zákaznické péče můžete také zajistit marketingový průzkum trhu, navolávání klientů apod. Více o této společnosti a jejich službách zjistíte na jejich webových stránkách.