Pořiďte si investiční byt na pražském Žižkově. Proč se vám to vyplatí?

Investičních příležitostí není nikdy dost, zejména pokud máte volné finanční prostředky, které k tomu můžete použít. V současné době roste hlad po investičních bytech, protože patří k jedněm ze způsobů, jak zhodnotit své peníze a uchránit je před rostoucí inflací, která prochází celou Evropou.

Investiční byt

Při rozhodování o investici do bytu byste určitě měli mít na zřeteli, v jaké lokalitě budete byt pořizovat. Atraktivní lokalita je vždy plusem. Právě proto se vám vyplatí investice do bytu na Žižkově, což je jedna z nejlepších lokalit v Praze pro bydlení. Ve zdejší rezidenční čtvrti Byty u parku si můžete vybírat bytové jednotky o různých dispozicích.

Pro investice jsou tradičně nejlepší bytové jednotky 1+kk nebo 2+kk, ale samozřejmě můžete zvolit také větší byt, podle vlastních možností. Kromě toho můžete při nákupu bytu využít zvýhodněné financování, které vám zajistí dobrý úrok a splátkový kalendář, který je rozdělen do tří splátek v průběhu výstavby projektu.

Moderní byty

Výhodou těchto bytů je určitě kromě žádané lokality také to, že se jedná o moderní byty. Celkově se zde nachází v rámci rezidence 272 bytů, které jsou součástí 11 bytových domů. K bytům je 277 garážových stání. Členitá architektura bytů je prototypem moderní koncepce, která klade důraz na vysoké soukromí a komfort obyvatel. Byty jsou vybaveny:

  • Balkony a lodžiemi
  • Terasami

Ty jsou samozřejmě k dispozici v závislosti na tom, o jaký byt se jedná. Tyto příjemné prvky propojují interiér s exteriérem a byty jsou dostatečně prosvětlené po celý den. Zajímavé je také okolí, které nabízí klidné prostředí parku Židovské pece, který je vhodný pro relaxaci, ale také pro sportovní aktivity. Nedaleko Žižkova jsou Vinohrady, které jsou ideální k nákupům nebo pro posezení s přáteli v některé z kaváren či restaurací. To vše a mnoho dalšího dělá tyto byty velmi atraktivní.