Tato oblast je vzhledem k nutnosti mít různá povolení, vzdělání a certifikáty ne úplně dostupná každému. Kdo v ní však pracuje a podniká, ten ví, že ho mohou trápit i další věci, spojené hlavě s efektivitou své činnosti. Je to i váš případ? Podívejte se, jak si lze usnadnit život.

Jste prodejce léků?

Pokud ano, není vaše práce spojena jenom se sezením za stolem, ale je spojena hlavně s tím, že musíte být neustále v terénu. Musíte být v kontaktu se zákazníky, o kterých však můžete začít ztrácet přehled. Jak to nedopustit? Pomůže software od Medor.cz, který umožní komplexní správu vašich klientů a zákazníků. Pomůže vám plánovat schůzky, sleduje transferové objednávky, stejně jako ukazuje, jak dobře jsou budovány vztahy, nebo ukáže, na koho často zapomínáte. Jde o ideálního pomocníka pro úspěšného prodejce.

Jste dodavatel?

Pokud ano, jistě chcete mít vše doslova pod palcem. I vám může zmíněná společnost pomoci. A to pomocí softwaru, který je zaměřený na kompletní reporting. Můžete využívat jak SÚKL data, ale můžete využívat i data id klientů, kterým pravidelně dodáváte. Sledujete tak vše, co se využívání a zájmu o konkrétní produkty týká. A to s ohledem na širokou škálu zákazníků, kterými mohou být:

  • Lékárny
  • Internetové obchody
  • Nemocnice a lékaři

Jste farmaceutická společnost?

Potom vás nezajímají jenom informace o prodejích a činnostech zaměstnanců. Je třeba mít pod kontrolou celou svou firmu. Tedy veškeré vaše zázemí. Základem je správný facility management. I tady musíme říci, že se všechno odvíjí hlavně od toho, jak kvalitními programy je vaše firma vybavena. A co by měl nabídnout a umožnit ten nejlepší? Můžete získat evidenci poruch včetně servisních zásahů, získáte informace o finančních nákladech správy vašeho zázemí fata o poruchovosti, ale třeba informace o tom, zda na všech místech šlape vše, tak jak má.