Zajistěte si stravování pro vaší firmu

Ještě v nedávné minulosti bylo běžné, že většina větších zaměstnavatelů měla svou vlastní kuchyň a jídelnu. Zaměstnanci se tak mohli stravovat, aniž by museli opouštět areál podniku a ztrácet tak drahocenný čas. Dnes je stravování zajišťováno externí firmou, která svým klientům rozváží hotová jídla. Jednou z nich je ARTER – CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o., která sídlí v Praze 9 a zajišťuje stravování pro pražské podniky.

Co firma nabízí

V současné době svým klientům zajišťuje výrobu a distribuci hotových jídel, minutkových jídel, zachlazené a hluboko zmrazené stravy pro závodní a firemní stravování. Zároveň s výrobou a distribucí jídel provozuje firma také kantýny. Další službou je příprava kompletních cateringových akcí jako jsou podnikové večírky, prezentační akce nebo oslavy narozenin, jubileí a další událostí. Hojně využívaná je i restaurace firmy, kterou využívají klienti při návštěvách obchodních partnerů či soukromých hostů, které chtějí pozvat do luxusního prostředí s vybranými jídly a pitím.

Standardní stravovací služby

Ve standardní nabídce pro firemní a závodní stravování je na výběr následující menu:

  • 4 druhy hotových jídel
  • 3 druhy minutkových jídel
  • 2 druhy studených mís či obložených talířů
  • 1 druh talíře s ovocem
  • 2 druhy polévek

V denní nabídce jsou také stálé minutky, minutkové či exkluzivní přílohy nebo několik druhů zmrzlinových pohárů. Klienti si také mohou vybrat ze dvou druhů točených džusů a sami si upravit nápoj doplněním cukru, sirupu, citronu či jinými ingrediencemi.

Další výhody pro zákazníky

Bezobjednávkový systém umožňuje výběr ze všech nabízených jídel po celou výdejní dobu. Velikost podávaných porcí není omezována, stejně tak množství polévky a čaje. U výdeje jídel jsou strávníkům k dispozici různé ingredience, které mohou bez omezení použít. Podnikové prodejny (kantýny) jsou zásobovány každý den z centrálních skladů, ve kterých je nepřetržitě více než 600 druhů zboží. Navštivte http://www.arter.cz/firemni-stravovani a zajistěte si stravování i pro vaší firmu.