I ti nejšikovnější občas potřebují pomocnou ruku. Pokud nemáte v dohlednu kamaráda, či známého, který by vám pomohl, můžete si objednat službu hodinový manžel. Že nevíte, o co se jedná?

Hodinový manžel – výpomoc v domácnosti

Manžel na hodinu je šikovný a všestranný řemeslník, který vám pomůže s drobnými domácími činnostmi. A nemusí si jej objednávat pouze osamělá žena.

Někdy se naskytne doma oprava, se kterou si úplně nevíte rady, nemáte k ní potřebné vybavení nebo vám chybí dostatek času. Co teď? Stačí zvednout telefon nebo vyplnit poptávkový formulář a hodinový manžel vám vypomůže. Nemusíte se ani obávat, že k vám pojede odněkud ze vzdáleného místa, neboť firma posílá hodinového manžela, který je nejblíže vašemu bydlišti.

S čím vám hodinový manžel pomůže?

Jak již bylo řečeno výše, hodinový manžel je všestranný řemeslník, který si poradí s lecčím:

  • Drobné opravy a montáže

Mezi činnosti, s nimiž vám tento šikovný řemeslník pomůže, patří různé druhy montáží (smontování nového nábytku, sestavení kuchyně, montáž dřezu, výměny vodovodních baterií) a oprav. Nemusíte obstarávat žádné nářadí. Hodinový manžel si vše potřebné přiveze s sebou.

Problémem není ani příprava a zavěšení poliček či skříněk, výměna dveří a oken, montáž okenních žaluzií nebo sítí proti hmyzu, výměna či oprava dveřních zámků. Pokud chcete zámek bezpečnostní, poradí vám s vhodným typem, který také nainstaluje.

  • Instalatérské činnosti

Chystáte se na rekonstrukci koupelny a děsíte se instalatérských prací? Nemějte obavy i v některých těchto činnostech je hodinový manžel zběhlý. Maličkostí je pro něj výměna kapajícího kohoutku, těsnění či kompletní výměna vodovodní baterie v kuchyni či koupelně, poradí si i s protékající toaletou.

  • Elektrikařina

Hodinový manžel pomůže i s některými činnostmi spojenými s elektrickým proudem, které nejsou komplikované. Může to být například výměna starého lustru za nový, výměna rozbitých zástrček, zářivek nebo drobné opravy bytových světelných zdrojů.

Veškeré informace k poskytovaným službám i kontaktní údaje a ceník naleznete na portálu nejlepsihodinovymanzel.cz.