Propagační letáky jsou velice účinnou formou propagace zboží, výrobků či služeb určité firmy. Chce-li se tímto způsobem co nejlépe zviditelnit a vrýt se do povědomí spotřebitelské veřejnosti i obchodních partnerů, pak se nabízí jedinečná možnost, kterou je kvalitní tisk letáků na míru, tedy přímo podle Vašich požadavků.

Kvalitní letáky se tak mohou stát neodmyslitelnou součástí marketingu Vaší firmy a zvýšit tak zájem zákazníků a tím i vlastní zisk. Letáky jsou plně barevné, takže vypadají efektně a přitom jsou neuvěřitelně levné, takže ani příliš nezvýší Vaše náklady.

Výhodou je, že si můžete zadat tisk letáků podle vlastního designového návrhu. Stačí navštívit sekci plakáty a svůj návrh projednat se zkušenými grafiky.

Levné bannery

Pro umístění reklam na stěnách a reklamních plochách je nejlepší zvolit banner. PVC bannery se tisknou v několika velikostech, ale pokud tvůrce reklam nenalezne Vámi požadovanou velikost, můžete se domluvit prostřednictvím e-mailu. Grafika bude ořezána na přesný rozměr bez zavařených okrajů, které nejsou třeba vzhledem k faktu, že v nabídce nejsou plachty větší než 10m2.

U PVC bannerů a jiných tiskovin lze využít služeb DTP studia, kde Vám profesionální grafici dokáží vyrobit návrhy na míru přesně podle Vašich představ. U jakýchkoliv tisků na PVC je o dlouhodobou a efektivní investici reklamy, neboť se jedná o levné bannery, které mají vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Vizitky

Vizitky jsou dnes nepostradatelnou součástí reklamy drobných i velkých podnikatelských subjektů. Obsahují zpravidla základní údaje, jako je jméno osoby nebo název firmy a kontaktní údaje. Společnost e-abctiskarna.cz je si vědoma mimořádné důležitosti tohoto drobného, ale významného marketingového nástroje. Proto je výroba vizitek na vysoké kvalitativní úrovni, aby vizitka vhodně reprezentovala podnikatele a udělala příjemný dojem na zákazníky. Každá vizitka má zajímavý design a vytištěna je na vysoce kvalitním papíru.