Online autobazary jsou na internetu jako doma. Spousty z nich nabízí osobní vozy a motorky. Málokterý online bazar však nabízí i těžkou techniku, jako jsou tahače, dodávky, návěsy, autobusy a další. V případě, že je právě těžká technika to co hledáte, obraťte se na bazar nákladních automobilů.

V nabídce je vše, co potřebujete

Na stránkách prodejce těžké a nákladní techniky je vše co potřebujete. Naleznete zde širokou nabídku nákladních vozů, tahačů, návěsů, autobusů, dodávek, stavební techniky, zemědělské techniky, campery nebo i prodej přívěsů.

Truck1 je mezinárodní tržiště ojetých nákladních aut, přívěsů, stavební a zemědělské techniky. Nabízí vše, co potřebujete pro rozvoj svého podnikání.

Kupci si přijdou na své

Hledáte dodávku nebo nákladní techniku? Online bazar nákladní aut je tu pro vás. Nabídka obsahuje všechny dostupné stroje a techniku z celého světa. Na vás je vybrat si to, co vyhovuje vašim požadavkům. V případě, že nenaleznete vytoužený prostředek, nemusíte zoufat. Je tu pro vás služba vytvoření poptávky. Sepište si parametry, které potřebujete a zašlete svůj inzerát tisícům prodejců techniky. Nový nákladní vůz nebo přívěs najdete během pár minut.

Jak se můžete zapojit

K dispozici je vám hned několik služeb, které můžete využít. Můžete podat inzerát jako firma, která se zbavuje své techniky. K dispozici je vám i registrace jako běžný zákazníky, který hledá dodávku či nákladní vůz. Jak již bylo řečeno, další možností je vytvoření poptávky po dodávce, který chybí ve vašem vozovém parku.

Dejte vědět kupcům, že jste tady

Svůj inzerát můžete zvýraznit a dát tak více vědět svým potencionálním kupcům. Nabídka se bude zobrazovat na prvních příčkách listu s inzeráty. Nezapomeňte si připravit kvalitní fotografie a text, který prodá vaši techniku. Za několik minut máte vše prodané.