K nejznámějším venkovním reklamním systémům patří banery. Jedná se o velkoplošnou reklamu, kerou tvoří velké plachty o velikosti často i více než 10m2. Zpravidla jsou banery vyrobeny z PVC, aby odolávaly rozmarům počasí. K jejich snadnému uchycení na ploty, zdi domů a jiné plochy slouží oka, která jsou zpravidla zpevněna podlepením, které zabraňuje roztržení baneru v oblasti ok.

Co jsou roll-up banery?

Roll-up banery se používají jako reklamní systémy v interiérech. V současné době patří tyto reklamní prvky k nejpoužívanějším variantám indorové reklamy. Oproti venkovním bannerům se liší v mnoha směrech. Na otázku vyplatí se rollupy lze jednoznačně odpovědět, že ano. V jednom balíku získáte za velice výhodné ceny plnohodnotný barevný tisk, spolehlivý reklamní systém a navíc zdarma praktickou přenosnou tašku. Do menších prostor jako jsou výstavní plochy, galerie, divadelní foajé apd. jsou ideální roll-up banery mini.

Přednosti roll-up banerů

Výrobce Madness nabízí luxusní tenký vzhled a kvalitní provedení. Roll-up banery jsou připevněny na konstrukci a plátno se odvíjí odspodu. Tento systém umožňuje výbornou viditelnost grafiky. Vysoce kvalitní a plnobarevný tisk je zahrnutý v ceně. Záruka na všechny produkty společnosti Madness je od 2 do 10 let. Dodání objednaného zboží je již od 24 hodin bez příplatku a zákazníci mohou využít množstevní slevy při odběru tří kusů a více. Ke všem systémům je dodávána zdarma přenosná taška.

Co jsou lighboxy?

Lightbox je podsvícený textilní rám, který tvoří lehká, samostatně stojící hliníková konstrukce s LED podsvícením. Tato konstrukce je potažena textilním materiálem, na kterém vynikne každý detail grafického nápisu, loga či jiného symbolu. Lightboxy jsou populární i z dalších důvodů. Kromě toho, že je to samostatně stojící reklamní systém, který je lehký díky hliníkové konstrukci, má rovnoměrné podsvícení a LED světla mají dlouhou životnost a energetickou nenáročnost. Výhodou je také bezrámový a bezešvý display a možnost oboustranného tisku.