Rusňákova investiční skupina DRFG a její fondy

Společnost DRFG už je u nás hodně známá, stejně jako její zakladatel David Rusňák. Investiční skupina spravuje fondy a dává k dispozici dluhopisy, o kterých se vedou kladné diskuze a píší příznivé recenze. Není také divu. Investiční skupině DRFG se stále daří. Na palubě má totiž kolektiv odborníků a nadšenců, kteří mají obdivuhodné výsledky a mohou tak pilotovat toto pomyslné letadlo velmi bezpečně. Zhodnocení svých investic oceňuje mnoho jejich klientů.

Efektivní a obezřetné investice v DRFG

Češi jsou hodně emotivní, a proto se i více emocionálně rozhodují. Investují na základě pocitů a dojmů a někdy si bohužel nedostatečně zjišťují informace. Už si ale chtějí o svých financích více rozhodovat sami a nespoléhají se na finanční managery, to ale bývá často i kamenem úrazu. Mnoho investorů doplatilo na falešné nabídky na internetu, které se na první pohled jeví jako velmi profesionální. Navíc nabízí přímo fantastické zhodnocení. Nepodléhají ale žádné regulaci. Tak často o své vložené peníze velmi snadno mnoho lidí přijde. To neplatí pro oblast kolektivního investování v DRFG. Podléhá přísné regulaci a je u nás na velmi vysoké úrovni. Fondům DRFG Davida Rusňáka se proto skvěle daří.

Křehký finanční svět

Právě světem financí hýbou různé události, a i na kapitálovém trhu se projevují. Situace na trhu je klidná, ale velmi křehká. Jsme si dekádu v růstovém trendu a každý den se zvyšují také rizika tržního poklesu. Je zřejmé, že akciový růst nebude pokračovat donekonečna a nyní je dle indikátorů i selského rozumu dost vysoko. Je třeba být obezřetní, do čeho a kdy lidé investují. Důvěra investorů slábne třeba v důsledku politického vývoje. Zranitelnost systému s ohledem na rychlý odliv likvidity se zachvěje při každé změně. Má to vliv i na český akciový trh a investory. Proto se fondy DRFG obchodování s akciemi vyhýbají. Jejich zhodnocení porazí inflaci a vydělá asi 2 až 3 % nad ni. Nedosáhnou sice zhodnocení kolem 10 % ročně, jaké má dlouhodobě akciový index, ale mají jistotu, že o své finance nepřijdou.