Cashback na slevových portálech – jak to celé funguje?

Slevy jsou dnes běžnou součástí našich životů, týden co týden vám do schránky chodí akční letáky, které vás informují o různých slevách, které se v obchodech objevují. Vždy je nějaká akce na každou sekci v supermarketu, takže můžete pořídit v akci ovoce, zeleninu, těstoviny, maso nebo také kávu či něco sladkého a dobrého pro děti.

Ne vždycky se však uvedené slevy hodí přímo pro vás. Co když potřebujete něco jiného?

Sleva zprava, sleva i zleva

Obchody a různé e-shopy poskytují svým zákazníkům opravdu nepřeberné množství slev. Slevy se vážou k jednotlivým ročním obdobím, přichází-li Valentýn, bývají slevy na alkohol, prádlo, květiny a podobně, přichází-li zima a Vánoce, pak se slevy vážou ke kosmetice, k hračkám pro děti, muzice a podobně, zkrátka ke všemu, co by druhé potěšilo pod stromečkem. Slevy jsou dnes opravdu všude a nejsou doménou jen supermarketů, ale také internetových obchodů. Slevy online se začínají pomalu, ale jistě využívat. Jen je dobré vědět, jak na to.

Na různých internetových obchodech získáváte nejrůznější slevy, tedy přesněji procenta, která získáte zpátky z nákupu. Jde o cashback, který vám střádá peníze, které ušetříte, a následně vám je, když si požádáte o vyplacení, vyplatí. Díky jednoduchému odkazu a nákupu přes slevové kódy ušetříte. Budete mít všechny slevy pod drobnohledem a vyberete si tak z široké škály přesně tu, která je pro vás nejlepší.

Jak to celé funguje

Stačí nakoupit přes Tipli.cz, vyberte si obchod, kde si chcete nakoupit, nakupte tak, jak jste zvyklí v klasických e-shopech. Jakmile nakoupíte přes odkaz, obchodník zadá příslušné úkony a vám se tak připíše částka, kterou uspoříte na váš účet. Díky tomuto kroku šetříte peníze a to už jen tím, že nakupujete přes jeden odkaz. Je to jednoduché.