Potřebujete-li přepravit náklad, který se vám nevejde do zavazadlového prostoru vašeho automobilu, je nejlepším řešením užitkové vozidlo, neboli dodávka. Ovšem pro příležitostnou potřebu si nikdo nebude kupovat novou dodávku.

Platí to jak pro soukromé osoby, tak pro menší firmy, které nemají vlastní vozový park. Nejpohodlnějším řešením je pronajmout si dodávku.

Co je třeba udělat?

Pro všechny zájemce o pronájem dodávky není nic jednoduššího, než vyhledat na internetu webové stránky půjčovny dodávek Fibo Traiding v Praze-Lahovicích. Zde vyplníte jednoduchý formulář a jeho prostřednictvím zašlete nezávaznou poptávku. Operátoři půjčovny vás budou ihned kontaktovat a poradí vám s výběrem vhodného vozidla přímo pro vaši potřebu. Druhou možností je kontaktovat půjčovny prostřednictvím telefonu nebo e-mailu.

Co následuje

S půjčovnou si sjednáte termín, kdy si vybrané vozidlo vyzvednete v areálu půjčovny. Ovšem také je možné objednat si přistavení dodávky ve sjednaném termínu přímo u vašeho bydliště, nebo v sídle vaší firmy. Po využití dodávky ji zase stejným způsobem vrátíte. Při přebírání vozidla vás technik seznámí s jeho ovládáním a než s ním odjedete, můžete si řízení nejprve vyzkoušet. Před vyjetím samozřejmě obdržíte i potřebné doklady, tzn. OTP, zelenou kartu o povinném ručení a také dálniční známku. Všechna vozidla, kterými půjčovna disponuje, jsou havarijně pojištěna. Jejich technický stav je bezvadný.

Výhody půjčení dodávky

Největší výhodou je, že se nemusíte starat o údržbu, sledovat termíny servisních oprav či návštěv STK, hradit pojištění a další náklady spojené s provozem vozidla. Na rozdíl od jiných půjčoven nabízí půjčovna dodávek Fibo Traiding v Praze-Lahovicích řadu dalších zajímavých výhod. Jednou z nich je například neomezený počet kilometrů a žádné časové omezení. Půjčovna nabízí skutečně levné půjčení dodávky, neboť její ceny od 390 Kč na den při velmi malém nebo i velmi velkém počtu najetých kilometru, jsou bezkonkurenční.