Tento pokladní systém je pro maloobchod jako stvořený

Podnikáte v oblasti maloobchodu? Časy se mění, stejně tak jako legislativa a chování zákazníků. Současní zákazníci se liší zejména tím, že si zvykli na moderní technologie. V minulosti bylo běžné přijít do obchodu, vybrat si zboží a následně ho zaplatit u pokladny v hotovosti. Dnes už u sebe mnoho lidí hotovost ani nenosí, namísto toho platí nejčastěji za pomoci chytrých zařízení nebo platebních karet. V mnoha prodejnách nemusí zákazníci ani chodit k pokladně, obsluha může přijít až k nim, aby mohli zaplatit odkudkoliv.

Držte krok s dobou a zajistěte si moderní pokladní systém

Pokud jste staromódní a chcete se držet toho, jak se prodávalo dříve, postupně se připravíte o obrovské množství klientů, protože ti raději nakoupí tam, kde se prodává moderním způsobem. Začlenit moderní pokladní systém pro maloobchod přitom není složité. Budete si to užívat, protože tento systém neslouží jen k tomu, aby přijal platbu a vytiskl účtenku, má celou škálu pokročilých funkcí, které vám výrazně usnadní podnikání a dají vám důležitá data, která jste dříve neznali.

Jedním z nejlepších řešení na trhu je Dotykačka. Jedná se o pokladní systém vhodný pro všechny obory podnikání a kromě maloobchodu je vhodný i pro gastronomická zařízení a pro poskytovatele služeb. Tento pokladní systém se velmi snadno obsluhuje, může být propojený dokonce i s vaším e-shopem, účetním systémem, objednávkovým systémem a platebními terminály. Jsou k němu návody zcela zdarma a také je vám k dispozici nonstop technická podpora. Tento systém má intuitivní správu produktů, kategorií a snadnou práci s účty a také s pokladnou. Systém zvládne tisíce účtů i položek. Má neomezený počet transakcí a množství praktických funkcí. Je vám zde k dispozici i vzdálená správa a skladový systém i pro podnikatele s velkým množstvím položek. Zaujal vás tento systém a chtěli byste se o něm dozvědět více informací? Stačí navštívit webovou stránku Dotykacka.cz.