Úklid domácností a menších prostor zvládáte poměrně snadno, během pár hodin si uklidíte tak, jak potřebujete. To je pro vás důležité, máte doma čisto a to je podstatné. Používáte už své oblíbené hadry, prostředky a další vychytávky, které máte vyzkoušené a odzkoušené. Co však při úklidu větších a rozměrnějších míst, hal nebo prostor? Jak se zachovat zde? Povolat na pomoc více lidí a protáhnout čas úklidu? Nebo využít některého z profesionálních pomocníků, který ušetří čas i námahu. Zvolíte-li správnou firmu, pak si můžete vybírat stroje jak pro vnitřní úklid, tak i pro venkovní úklid.

Velké prostory a minimum námahy

Multicar je německá značka, která přináší na trh kompaktní nosiče nástaveb a transportérů. Vznikla před více než osmdesáti lety. Měla tedy čas vychytat všechny problémy a mouchy, které se při výrobě i distribuci objevili. Vsadíte-li na ni, pak vsadíte na kvalitu prověřenou roky. Značka přináší svým zákazníkům kvalitu a také výkonnost, což je jejich hlavní devízou. Multicara je ideální pro venkovní úklid a to větších či menších prostor. Bude to díky nim jednodušší, přehlednější a také méně namáhavé, což jistě oceníte. Využít stroj můžete v zahradnictví, stavebnictví nebo při likvidaci odpadu a jiných pracích.

Vnitřní úklid jedna radost

Potřebujete stroj, který by vám pomohl při úklidu vnitřních prostor? Větších či naopak menších? Pak určitě vsaďte na scrubmastery, které jsou v tomto ohledu skutečnými pomocníky. Snadno jej přepravíte z místa na místo, tento podlahový mycí stroj zvládne v pohodě čištění menších ploch. Jsou efektními pomocníky, kteří umí šetřit váš pracovní čas. Nízká hmotnost, skládací a ovládací rukojeť pomáhá lépe a pohodlně ovládat tento stroj. Můžete tak pohodlně a bez námahy uklízet všechny prostory.