Nemůžete-li sehnat vhodného řemeslníka, stavební firmu, účetní služby nebo určitý výrobek či speciální materiál, využijte trh pohledávek. Je to rychlé, jednoduché a navíc si budete moci vybírat z nabídek, které po svém zadání obdržíte.

Jak to funguje?

Princip je naprosto jednoduchý. Nejprve zadáte svou poptávku na řemeslníka, konkrétní produkt nebo službu, trh pohledávek ji zpracuje, poté ji rozešle všem řemeslníkům, firmám a službám, které má ve své databázi a ti vás budou neprodleně kontaktovat. Obdržíte celou řadu nabídek, které se budou lišit podmínkami včetně cenové kalkulace, takže budete mít pestrý výběr. Nabídky budou obsahovat i kontaktní spojení na dodavatele, takže až si vyberete tu nejvýhodnější nabídku, můžete se domlouvat na podrobnostech.

Princip poptávkového systému

  1. Do jednoduchého formuláře vložíte zdarma svou poptávku na řemeslníka, produkt či službu
  2. Pracovník TrhuPoptávek.cz ověří formální správnost poptávky a rozešle ji relevantním

dodavatelům

  1. Dodavatelé, kteří budou mít o vaši poptávku zájem, vám zašlou svou nabídku na váš email
  2. Vy si vyberete nabídku, která bude pro vás nejvýhodnější
  3. Poptávku ukončíte kliknutím na link, který obdržíte v potvrzovacím emailu po vložení

poptávky.

Možnost upřesnění poptávky

Svou poptávku můžete pro případné dodavatele upřesnit a konkretizovat tím, že svou poptávku doplníte připojenou vizualizací, fotografií nebo další dokumentace. Dodavatelé si tak mohou udělat lepší představu o vašem přání, což přispěje k urychlení jejich nabídky a k upřesnění cenové kalkulace.

Nabídka trhu poptávek

Poptávat můžete všechno, co zrovna potřebujete, protože nabídka služeb, řemeslníků i produktů je velice pestrá. Vám se tak velice rozšiřuje paleta nabídek, ze kterých si můžete vybírat. Poptávat můžete řemeslníky ve všech oborech, truhláře, malíře a další. Rovněž můžete zadat poptávku na různé zboží a produkty, od tepelného čerpadla přes kuchyň na míru až po dřevostavbu. Pokud hodláte rekonstruovat byt, můžete poptávat třeba partu lidí, kteří by vám s rekonstrukcí pomohli.