Vizitky – pro jednotlivce i pro firmy

Mít po ruce své pracovní kontakty je důležité pro všechny, kteří je potřebují. Je asi pravdou, že prodavačka v obchodě nebude potřebovat vizitku se svým e-mailem, názvem firmy či telefonním číslem. Takové vizitky ocení manageři, úředníci, obchodníci a podobně. Tito lidé sbírají vizitky ostatních, protože když pak potřebují jejich služby nebo přímo výrobek, stačí jen opsat telefonní číslo z papírku nebo e-mail a obchod či pomoc zprostředkovat.

Bez vizitky to nejde

„Jako obchodní zástupce musím mít po ruce portfolio toho, co prodávám. Taky mám v hlavě vše, co prodávám, minimálně tedy základy. Když mi klient zavolá a chce něco vědět, těžko můžu listovat v papírech“ vysvětluje Ivan, který pracuje jako obchodní zástupce ve stavebnictví. „V posledních letech se nám daří, firma je na vzestupu. Vizitky si ode mě bere kdekdo. Musím proto mít vždy po ruce pěknou zásobu. Denně rozdám minimálně pět vizitek, ne-li víc. A tisk vizitek mi v tomhle ohledu pořádně pomohl“ uzavírá Ivan.

Díky takovým firmám bude výroba vizitek zábava. Stačí, když si jednoduše vyberete design, který chcete nebo potřebujete, zadáte objednávku, do ní všechno, co chcete a potřebujete a následně necháte vše na odbornících. Ti vám připraví krásné vizitky přesně podle vašich představ a vizí. A je jedno, kdo si vizitky objednává – zda to bude jeden člověk, který chce mít kontakty pohromadě pro své podnikání nebo pro celou firmu.

Printuj.cz přináší kromě klasických vizitek také spoustu dalších věcí. Můžete si u nich nechat například tisknout hlavičkové papíry, obálky, vytisknout letáky, které podpoří podnikání nebo vaší akci, poznámkové bloky s logem, zápisníky s logem, reklamní předměty a spoustu dalších věcí. Vaše potřeby vyřeší jednoduše a s ohledem na to, co potřebujete. Vyzkoušejte to i vy!