Virtuální datová místnost má pro podnikání řadu výhod

Často spolupracujete s kolegy, zákazníky nebo obchodními partnery na důležitých projektech, u kterých vyžadujete, aby se k jednotlivým dokumentům nedostal nikdo jiný než pověření lidé? Pak je pro vás vhodná virtuální datová místnost, neboli virtual data room (VDR).

Nejlepší možnost na trhu aktuálně nabízí na https://fordata.cz/ a níže si popíšeme její hlavní výhody. VDR slouží ke správě důvěrných dokumentů a také ke komunikaci během různých procesů. Skvěle se hodí pro implementace nebo jiné transakce, jsou jsou fúze a akvizice, burzovní debuty, restrukturalizace, procesy související se získáním financování nebo privatizací. Výhodou VDR od FORDATA je také skutečnost, že toto řešení nemusíte nijak instalovat do počítače, jde o online aplikaci, ke které můžete přistupovat z jakéhokoliv zařízení.

Hlavní výhody VDR od FORDATA

VDR umožní velmi snadnou správu dokumentů, můžete je do systému nahrávat jednoduše pomocí kurzoru, upravovat dokumenty nebo přiřazovat různá oprávnění jednotlivým uživatelům. Soubory můžete nahrávat v jakýchkoliv formátech, všechny soubory jsou kvalitně zašifrovány a můžete si nastavit blokování jakýchkoliv úprav. Systém má pokročilé možnosti vyhledávání a administrátor systému má kompletní přehled nad všemi aktivitami, které v systému proběhly. Může sledovat, jaké dokumenty se stahují, upravují a kdo do systému vstupuje.

Systém podporuje vysokorychlostní připojení a je dostupný nonstop, tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Všechny soubory, které nahrajete, mohou být chráněny proti úpravám a také proti zkopírování, uložení na disk nebo také tisku. Dokumenty navíc ochráníte i použitím vodoznaku. Součástí systému je také Q&A modul, který zvyšuje efektivitu komunikace mezi stranami transakce, můžete s ním spravovat otázky investorů se zárukou, že jsou všechny diskuze důvěrné. VDR má mnoho pokročilých funkcí, které vám umožní snadno a bezpečně komunikovat s potřebnými stranami a bezpečně s nimi sdílet veškeré potřebné dokumenty. Pokud vás VDR od FORDATA zajímá, můžete si o něm přečíst více informací přímo na webu Fordata.cz