Stlačený vzduch je neskutečně skvělým pomocníkem v celé škále oborů. Pomáhá nám hustit pneumatiky, čistit a také pohánět celou škálu pneumatického nářadí a strojů. Aby stlačený vzduch vznikl a mohli jste ho správně používat, potřebujete k tomu pochopitelně kompresor. Na trhu existuje celá škála kompresorů, který je ten ideální? Záleží, k čemu ho chcete použít. V garážích a dílnách možná oceníte nejvíce pístový kompresor, který se snadno přenáší. Ve výrobních firmách by však neměl chybět šroubový kompresor.

Jaké má šroubový kompresor výhody?

Šroubové kompresory vyrábí vzduch nejlevněji a pokud je někde nepřetržitý a nepřerušovaný provoz, jde o nejlepší volbu. Tyto kompresory mohou fungovat stále a při správné údržbě mají velmi dlouhou životnost. Umístí se na konkrétní místo, odkud rozvádí stlačený vzduch na potřebná místa. Tyto kompresory jsou také velmi tiché, na rozdíl od pístových. Výstupní stlačený vzduch je i mnohem kvalitnější, protože nedochází ke kolísání jeho tlaku. Pokud máte o šroubové kompresory zájem, mezi nejlepší značky a trhu patří šroubové kompresory BOGE. Zajistí vám je společnost COMPRESSED GAS CZ s.r.o., které vám na ně dá záruku 5 let. Kromě výhodné ceny vám společnost zajistí pravidelný servis šroubových kompresorů, revize a generální opravy. Netýká se to však jen kompresorů BOGE, ale i dalších značek.

Společnost vám zajistí i širokou škálu dalších služeb, vykoupí od vás použité kompresory, může vám kompresory výhodně pronajmout, postará se o kompresorové stanice na klíč, zajistí technické poradenství, měření spotřeby stlačeného vzduchu, měření netěsností v rozvodech a mnoho dalšího. Více informací najdete na stránkách společnosti kompresory-filtry-servis.cz.