Přemýšlíte, jak posunout vaše podnikání zase o kousek dál? Co takhle zkusit investovat do podnikání, jehož produkt je se vzrůstajícím počtem majitelů osobních automobilů, stále více potřeba? Pokud přemýšlíte o pronájmu, či provozování bezkontaktní automyčky, je právě teď nejvyšší čas.

Co budete potřebovat?

Musíte vlastnit, nebo si pronajímat pozemek, na kterém lze automyčku provozovat. Pokud jste majitelem snadno dostupného pozemku, napojeného na inženýrské sítě, máte vyhráno. Pokud si pozemek pouze pronajímáte, budete potřebovat souhlas pronajímatele. A nejlépe si prodloužit takovouto nájemní smlouvu na co možná nejdelší dobu. Pak už jen stačí si sehnat územní rozhodnutí nebo stavebního povolení. Abyste předešli případným komplikacím, už v případě plánování takovéto investice je třeba nahlédnout do územního plánu pro danou oblast a vyzjistit si, jak se případné dotčené orgány staví k realizaci stavby bezkontaktní myčky.

Se vším vám pomůžeme

Na http://bkfcarwash.cz/ si můžete zběžně prohlédnout, co budete případně potřebovat. Naši odborníci vám poskytnou kompletní dokumentaci, abyste si mohli připravit podklady a zajistit kalkulaci a případná povolení.

Jak dlouho trvá výstavba

Na výstavbu nové bezkontaktní myčky počítejte s lhůtou dvou měsíců, během této doby dojde k realizaci základní desky a nutného napojení na inženýrské sítě. Poté je zhotovena konstrukce samotné myčky.

Zahájení provozu

Před samotným zahájením podnikání budete muset požádat příslušný stavební úřad o udělení kolaudačního rozhodnutí. Naše společnost vám ke kolaudaci dodá veškeré potřebné doklady a pomůže vám zaškolit váš obsluhující personál.

Nezapomeňte na reklamu

Při zahájení provozu se nezapomeňte prezentovat, protože díky reklamě budete mít více zákazníků. Bezkontaktní myčka aut je v současné době hitem, starým myčkám s nízkým tlakem vody a často i vadnými stříkacími pistolemi již dávno odzvonilo. Pořízení bezkontaktní myčky na podzimní sezónu, kdy většina majitelů automobilů připravuje svého miláčka již nejspíše nestihnete. Ale pokud začnete s realizací nyní, budete mít na začátku jarní sezóny obrovský náskok před konkurencí.

Půjdete s námi do toho?