Nahání Vám husí kůži vzpomínka na chladné podzimní dny? Přestože se podzim pomalu hlásí o slovo, spoustu zábavy si užijete také v interiéru.

Jak se nenudit na podzim?

Dříve než venku začnou opravdové plískanice, můžete si vyplnit Váš diář zajímavými aktivitami. Adrenalinové zážitky jsou pro takové počasí jako stvořené. Pravda sice v dešti pravděpodobně neskočíte z mostu bungee jumping nebo si nedopřejete tandemový seskok padákem, avšak to neznamená, že na vás čeká na podzim nuda. Větrný tunel v Letňanech zve ke zdolávání vlastního prahu odvahy. Během skydivingu prožijete omamný pocit z létání i z volného pádu bez padáku na zádech. V Praze Letňanech byla postavena první skydiving aréna nejen v České republice, ale také široko daleko na východ. Proud vzduchu ve větrném tunelu Hurricane Factory arény proudí o rychlosti až 280 km za hodinu. Právě díky tomuto zážitku www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving-2se budete moci cítit volní jako ptáci.

Kde pořídit netradiční vánoční dárky již v září?

Na webovém zábavním portále Firmy na zážitky můžete najít nejen tipy na Vaše volnočasové aktivity, ale také náměty na vánoční dárky 2018 pro Vaše nejbližší. Ačkoliv to může znít jako bláznovství, ani se nenadějeme a čas adventu zaklepe na dveře. Díky netradičním vánočním dárkům od společnosti Allegria můžete splnit i ta nejtajnější přání Vaším nejbližším. Navíc kdo nakoupí výhodně vánoční dárky během podzimu u Firmy na zážitky, vyhne se před Vánoci přeplněným nákupním centrům. Vánoční dárek pro Vaše nejbližší může mít podobu poukázky na wellness či gastronomické zážitky.