Chcete-li se zúčastnit nějaké výstavní akce, nebo prezentovat své produkty či služby, potřebujete k tomu výstavní stánek. Nemusíte přemýšlet, jak si jej opatřit nebo dokonce svépomocí vyrobit. Hotové výstavní stánky totiž nabízí společnost T3works, která působí v Praze, Bratislavě a ve Vídni.

Typy výstavních stánků

Vybrat si můžete z bohaté nabídky typů, tvarů a provedení. K nejpopulárnějším patří výstavní stánek ve tvaru písmena L. Je otevřený po obou stranách a v rohové části stánku má úložný prostor.

Kombinace tvarů a rozměrů je u tohoto typu stánku prakticky neomezená. Stačí, když zašlete svou představu a T3works vám navrhne výstavní stánek na míru. Nejprve s vámi projedná podobu vaší expozice, poté vytvoří 3D návrh stánku a doporučí ideální řešení. Dalším častým typem je ohebná stěna Flexi. Tvar a podobu zaoblení stěny si můžete přizpůsobit podle svých představ pomocí ohebných hliníkových profilů. Vybrat si můžete mezi tvary U, L nebo S.

Výhody výstavních stánků

Výstavní stánky jsou vhodné jak do krytého prostředí, tak do exteriéru. Objednaný výstavní stánek je kompaktně zabalen, takže jeho přeprava je jednoduchá, stejně jako montáž nevyžadující žádné nářadí. Hliníkové profily se spojují jednoduchým otočením ve spojovací kostce, což lze zvládnout bez nářadí pouze rukama. Profily jsou uložené v přepravních obalech s kolečky, grafické panely jsou srolované v přepravních tubusech. Sbalený stánek tak zabírá minimum místa a snadno jej přepravíte autem nebo letadlem. K přepravě můžete použít buď lehkou látkovou tašku nebo speciální hliníkový kufr, ve kterém můžete expo stánek přepravovat v letadle jako běžné zavazadlo.

Doplňky systému T3works

Svůj výstavní stánek na výstavišti si můžete doplnit například o nasvícení pomocí LED světel, nebo o podsvícení úplné či částečné stejným zdrojem. Pokud chcete nasvítit pouze určité prvky stánku (poličky, stolek apod.), můžete použít LED pásy. Stánek lze doplnit i o TV, kterou umístíte na konstrukci speciálním držákem do libovolné výšky. Praktické jsou zapuštěné nebo vysunuté poličky.