Offshore společnosti neustále stoupají na popularitě a je to i díky možnostem jejich snadného založení skrze zkušené specialisty. Pro některé nezasvěcené je offshore podnikání je vnímáno jako něco nekalého zejména proto, že o něm není dostatek kvalitních a především objektivních informací.

V podstatě je to podnikání jako každé jiné s tím rozdílem, že se využívají třetí (offshore) země za účelem optimalizace daňového zatížení, které je v některých vyspělých státech neúměrné. Probíhá to tak, že veškeré podnikatelské aktivity probíhají mimo území těchto států, jejichž jurisdikce lákají mezinárodní kapitál na svá území. Na oplátku nabízejí investorům některé výhody, jako je například minimální daňová povinnost, ochrana majetku, anonymita vlastnictví atd.

Jak lze využít offshore jurisdikce

Tento způsob podnikání je výhodný pro obchodní aktivity. Offshore společnosti se ve své činnosti řídí jinými zákony než místní firmy a výměnou za zákaz podnikání na daném území získávají daňové a jiné výhody. Způsobů, jak lze využít offshore jurisdikce pro vlastní podnikání je velké množství a nastavení vhodné mezinárodní struktury závisí vždy na konkrétní situaci a na preferencích daného podnikatele.

Jak založit offshore společnost

Se založením offshore společnosti vám pomůže společnost Winston Wolfe & Co., což je registrační agent licencovaný vládou Spojených arabských emirátů, který sídlí přímo v Dubaji. Zaměstnanci této společnosti si vytvořili kontakty s místními úřady, ministerstvy, bankami a dalšími institucemi. Podnikatelům a investorům tak mohou pomoci založit obchodní společnost, nalézt výhodnou daňovou úlevu a otevřít bankovní účty ve Spojených arabských emirátech i v dalších daňových rájích, jako je Belize, Seychely, Hong Kong, Britské panenské ostrovy, Marchallovy ostrovy, Mauricius, ale také USA, Velká Británie nebo Švýcarsko.

Co je smyslem práce Winston Wolfe & Co

Především nalezení optimální cesty k úspěšnému podnikání v zahraničí a vhodné země pro založení offshore společnosti. Díky bohatým zkušenostem mohou zaměstnanci Winston Wolfe & Co přesně identifikovat vaše potřeby a najít konkrétní řešení. Pomohou vám spolehlivě a diskrétně s otevřením účtu a nalezením daňové úlevy na míru včetně poskytnutí doprovodného administrativního servisu. Veškeré informace jsou k dispozici na webu ioffshore.cz a na e-mailu: info@ioffshore.cz.