V dnešním světě už je možné všechno. Ještě donedávna jsme si půjčovali poměrně těžce – ne všem se půjčka schválila. Jenže pak přišly na scénu nebankovní půjčky a vše se změnilo. Nebankovní půjčky jsou nyní něco, co vám rychle obstará peníze (samozřejmě ne moc, vždy maximálně několik desítek tisíc korun).

Většinou se nebankovní půjčky schvalují takřka každému (tedy pokud jste plnoletí, nejste v registru dlužníku České republiky, jste českým občanem s trvalým pobytem na území České republiky a zadali jste platné a správné údaje při registraci). Otázkou však mnohdy je, jak si vlastně takovou nebankovní půjčku můžu sjednat.

Jak již bylo zmíněno – nebankovní půjčky se těší skutečně velké oblíbenosti a žádá o ně čím dál větší procento lidí. Je to očekávané – vždyť jsou to půjčky, k nimž nepotřebujete ručitele ani záruku, dokonce nemusíte ani říkat, na co peníze potřebujete.

Pojďme si tedy odpověď na důležitou otázku: Jak si půjčit?

První způsob

Nebankovní půjčky lze sjednat dvěma způsoby. Tím prvním způsobem je půjčka přes registraci. Při vyhledání webové stránky nebankovní instituce vám automaticky vyjede formulář, který stačí jenom vyplnit. Jestliže víte, že si budete od instituce půjčovat peníze víckrát nebo jestli chcete schválení půjčky rychleji, nejdříve se registrujete. Zabere to pár minut, instituce si uloží vaše údaje na později a půjčku vám rychleji schválí, pokud je vše správně a řádně vyplněno a pokud nikde není problém.

Druhý způsob

Druhý způsob tkví v půjčování si bez registrace. Na úvodní stránce dané nebankovní instituce si tak vyplníte formulář, vyplníte potřebné údaje, něco o vás, číslo vašeho bankovního účtu, na který chcete peníze poslat, a taky výši splátek, kterou jste ochotni platit. Pak jen kliknete na tlačítko „získat půjčku“ a čekáte, až vám bude půjčka řádně schválena.